Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért utasítják el az áruhitel...

Miért utasítják el az áruhitelemet?

Figyelt kérdés

A következő weboldalon szeretnék 200.000 Ft alatti értékű dolgot vásárolni, de mikor mindent kitöltök ezt írja:


Köszönjük megtisztelő bizalmát! Feldolgoztuk Online Áruhitel kérelmét, melyet a honlapunkon kezdeményezett. Kérelmét a Magyar Cetelem Bank zrt. a rendelkezésre álló adatok alapján sajnos nem tudta elfogadni. A fizetési mód megváltoztatása érdekében kérjük kattintson a "Vissza a webáruházba" gombra!


Mi lehet a gond?

nettó 85ezer

semmi kiadás és egyéb..


2013. jan. 29. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán rövid visszafizetési időt adtál meg!! De NE vegyél fel a Cetelemtől! Majd 2 éve felvettem 200ezret,havi 10,500ft fizetem és még mindig megvan a 200 ezer tartozásom!Talán 3ezer ment le!!
2013. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de ez a webáruház csak a cetelemmel dolgozik.. elutasított pedig 2 évet adtam meg.. 10ezrével kéne fizetni..
2013. jan. 29. 22:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor probáld meg nagyobb fizetést beírni!Munkahely,stb van,beirtad?Mert ha nem irtál semmit,vagy,hogy munkanélküli vagy,nem adnak!
2013. jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még egy. A 200 ezer,450 lesz,mire kifizeted! Csak tudd!
2013. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2 és fél évre raktam át 8800al kéne fizetni

beleadnák kezdésnek 20 ezer forintot..

összesen 190 ezer forint amit szeretnél..

és elutasították.. kb 3 éves munkaviszony.. határozatlan idejű akkor MOST?

2013. jan. 30. 16:50
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi történik ha többet írok be nettónak? 85 helyett 100at? baj lesz belőle amúgy?
2013. jan. 30. 16:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem akkor nem volt munkahelyem,de füllentettem.:) Fizettem,fizetem rendesen.Visszaigazolják,hogy megkapom,itt a pénz,vagy megveszed ami kell,utána nem tudnak mit tenni,csak ha nem fizeted!.Ha felhivnak,hogy kell egy munkáltatói,mond,oké,majd küldöd! Én azóta sem küldtem,de nem is kérték többet.
2013. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom.. nem lesz gond belőle..?

nem igaz, hogy ez a szaros cetelem nem ad áruhitelt.. nem értem.. pedig könnyedén ki tudnám fizetni :D

2013. jan. 30. 20:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi bajod lehetne? Próba,szerencse.:)
2013. jan. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!