Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valóban előbb vagy utóbb...

Valóban előbb vagy utóbb nagyon ráfázik az, aki a bedőlt bankhiteles végrehajtott ingatlanát "olcsón" megveszi. Az ilyen embert tényleg nyerészkedő, hazaárulónak fogják hívni, még az ismerősei is?

Figyelt kérdés
2018. okt. 4. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen ismerősöm, de nem gondolom, hogy ő tehet más hiteléről, azzal, hogy nem veszi meg, nem segít az adóson. A hazaáruláshoz pláne semmi köze.
2018. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Az nagyon ostoba, aki lenézi egy ismerősét, mert végrehajtott ingatlant vesz. Nem a vevő tehet arról, ha valaki nem tudja fizetni a hitelét!
2018. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Én mélységesen megvetem az ilyeneket, megérdemelnék a kirekesztést.
2018. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Hogy a fenebe lenne "nyerészkedő", amikor piaci aron veszi meg a lakast? :D
2018. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, mit siratjuk ennyire a devizahiteleseket. Persze, szomorú dolog, amikor kiraknak egy lakásból, főleg ha komplett családokat. De érdekes módon azokat senki nem siratja, aki mondjuk a bérleti díját nem tudja kifizetni, és ezért lakoltatják ki, azt sem sajnálja senki, aki nem devizahitel miatt tölti mondjuk egy aluljáróban a mindennapjait évek óta. Csak és kizárólag a devizahiteleseket kell sajnálni, akik felelőtlenül felvettek egy valag hitelt, pöffeszkedtek egy lakásban, amiről azt hitték, örökké az övék marad, aztán mégse.
2018. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Amugy az olcson az jelenleg minimum a mindenkori piaci ar 90%-a, ennyirol indul a nyilvanos arveres, amin barki licitalhat.

Magyarul az uj tulajdonos adta erte a legtobbet, senki szerint nem ert tobbet. Akkor biztos, hogy o egy szemet? A devizahiteles meg megkapja a lakas vetelarat, amibol csak az a hitel kerul levonasra, amit o vett fel, nem mas.

De nyilvan a hiteles megelozhette volna az egeszet, ha eladja o a hazat, ha szerinte annyival tobbert el lehetett volna.


Csak valamiert egyszerubb a sajat hibaiert mindenki mast hibaztatni, bankokat, rendoroket, uj tulajdonost, allamot, mav-ot, sorost es az aktualis idojarast egyutt.

2018. okt. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy a "devizahitel" törvénytelen, egy nagy csalás volt. Ami alapvetően bűncselekmény, az senkinek nem szúr szemet. Szerintem is etikátlan és törvénytelen az ilyen végrehajtás.
2018. okt. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Aki bedőlt hitelesek esetében hazaárulózik, az olyan szinten sötét buta tirpák, hogy nem érdemes vele foglalkozni. Az ilyen embereket jobb nagy ívben elkerülni, a véleményüket meg megfelelő helyi értéken kezelni...
2018. okt. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor engem utálhattok. Én vettem végrehajtás alatt álló ingatlant. Konkrétan "megmentettem" az adóst attól, hogy aprópénzen árverezzék el a lakását. Mondhatnám azt is, hogy mindketten jól jártunk. Összes tartozása rendezve lett, még maradt is pénze, én pedig nagyon olcsón megszereztem egy lakást.


Azóta is, ha találkozunk az utcán, nagyon szívélyesen elbeszélgetünk. Kérésére még azt is megmutattam, hogy milyen lett a festés után a régi lakása. :)


Ő egészséges módon fogta fel ezt az egészet.

2018. okt. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Vagy már teljesen eszét vesztette. - Egy élet munkája veszett a csaló bankok miatt. Börtönbe a csalókkal!!!!
2018. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!