Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van lehetőségem hitelhez jutni?

Van lehetőségem hitelhez jutni?

Figyelt kérdés

Személyi kölcsön kellene nekem , viszont jeleegi munkahelyemen próbaidős vagyok.

Viszonylag magas fizetest kapok, viszont kethavi fizetesnyi penz tartozasom van, amit mostmar szeretnek rendezni. Torlesztoreszletet nagyon keves futamidovel is igenybe tudom venni.

Van lehetosegem tehat 3honap munkaido nelkul valahonnan igényelnem kölcsönt?


2018. okt. 19. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. Min. 3 hónap kell minden banknál.

Nem véletlenül van ez így kitalálva, hiszen próbaidő alatt MINDKÉT FÉL azonnal, indoklás nélkül felmondhat.

Pl. ma bemész és közlik, hogy holnap már nem kell menni - akkor mégis miből fizeted a törlesztőt?

A bank sem hülye ám.... :-)


3 hónap után vagy határozatlan idejűvé válik a szerződésed vagy határozottá - legalább ennyi kell a banknak.

2018. okt. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Nincs lehetőséged. Majd ha már nem leszel próbaidős. Van, akinek 3 hónapja tartó, határozott idejű munkaszerződéssel már adnak hitelt, de a legtöbb helyen inkább 6 hónapot kérnek. De lehet neked 500.000-es fizetésed is, ha még próbaidőn vagy, ahonnan akár holnap is kivághatnak. Arról nem is beszélve, hogy eleve írod, hogy még tartozásod is van.

Viszont ha ilyen jól keresel, akkor javaslom, hogy rendezd a tartozásod és spórolj a jó fizudból és hitel sem kell majd.

2018. okt. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Konkretizalok. A baratom, aki segitett nekem meg a nehez helyzetemben most megszorult nagyon ezert kellene surgosen neki penz, amit ugyebar nekem kene megadnom minel elobb. Viszont ehhez nekem kolcson kell, mert nem tudom elhozni a jovobol a kovetkezk haromhavi fizetesemet.
2018. okt. 19. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még nem fogsz hitelt kapni.
2018. okt. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Még azt se tudjuk mondani, hogy kérj fizetéselőleget, mert azt se adnak próbaidő alatt.
2018. okt. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!