Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyibe kerül a kártyás...

Mennyibe kerül a kártyás fizetés? (OTP Junior)

Figyelt kérdés

OTP Junior számlám van Mastercard bankkártyával. Szeretnék vásárolni komolyabb összegért. Viszont eddig, még nem fizettem ilyen nagy összeget és érdekelne, ha bankkártyával fizetnék személyesen akkor annak lenne-e plusz költsége? Az internetes dokumentum erre nem tért ki, csak azokra ha interneten keresztül utalnék/készpénzt vennék fel. (A magas díjak alapján keresem a kiskaput ahol még levonnának valamit kártyás fizetés esetén is.)


A komolyabb összeg nagyjából 200 000 magyar forintot takarna.



2018. okt. 20. 13:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Az összeget azért írtam ki, hogy egyértelmű legyen mi számít nekem "komolynak". Illetve nem hiszem, hogy minden nap fizetne valaki ekkora összeget kártyával..
2018. okt. 20. 13:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, de ha nem forintban fizetsz, a váltási árfolyamon is buksz kicsit és váltási dij is lesz. Kondíciós listában benne vannak a szàmlacsomag díjai
2018. okt. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem számít olyan nagy összegnek. Egy műszaki boltban, ahol tévét, laptopot stb. vesznek az emberek, a legtöbben kártyával fizetnek (egyszerűbb, mint a kp) és egy nap sok ilyen tranzakció zajlik.


Nincs díja a kártyás vásárlásnak.

2018. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!