Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mastercard fizetés nem müködik...

Mastercard fizetés nem müködik (? )

Figyelt kérdés

Német sparkasse által kiadott (dombornyomott, ezüst színü) standard Mastercarddal akartam volna fizetni a CIB bankon keresztül, sikertelenül.

Látszólag rendben megy az átutalás, egészen addig, amíg megjelenik, hogy "payment pending", egy ideig még nem csinál semmit, majd közlik, hogy idötúllépés miatt nem sikerült az akció.

Valakinek van elképzelése, mi lehet gond, ami miatt ez bekövetkezik?

Többször próbáltam, különbözö napszakokban, különbözö gépekröl, Firefox-szal, Explorer-rel, az eredmény ugyanaz.

(A bank szerint a kártya rendben van, ez nem lehet ok)


Nagyon megköszönöm, ha valaki segít kideríteni az okát.



2018. okt. 24. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
hol próbáltál fizetni?
2018. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A CIB-en keresztül
2018. okt. 24. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
azt tudjuk. de HOL? milyen oldalon? vagy netbank?
2018. okt. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy levéltárhoz a regisztrációs díjat akartam volna átutalni számítógépen keresztül.
2018. okt. 25. 08:43
 5/5 A kérdező kommentje:

Idöközben kiderült, hogy a CIB rendszerfejlesztést tart, és emiatt a szolgáltatások jó része nem müködik, többek közt az sem, ami nekem kellene.

Amig ebben igen negatív, hogy ezt nem közlik a bank oldalán, csak regisztált tagok tudhtatják meg.

Még egyszer köszönöm a segítö szándékodat!

2018. okt. 25. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!