Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ismeri-e valaki az összes...

Ismeri-e valaki az összes magyar banknál nyitható számlacsomagokat, van-e jelenleg 0 Ft számlavezetésű számlacsomag valahol?

Figyelt kérdés
Internetes adásvételekhez használtam eddig egy bank 0 Ft számlavezetésű számlacsomagját, mivel az adásvételekből nem biztos, hogy kitermelhető a számlavezetési díj. Könnyen kezelhető volt az internetbank és valutaszámlát is tudtam mellé nyitni. Csaknem fél év telt el, hogy utoljára megnéztem a számlaegyenleget és most pár napja léptem be újra, meglepetve vettem észre az értesítést, hogy a bank megszünteti az ingyenes számlavezetésű csomagját. Érdeklődtem az OTP-nél, hogy lakossági forint folyószámlánál lehet-e alszámlát nyitni. Nem lehet, csak valami bonyolult változtatással lehet hozzá kapcsolni egy másik számlát és még bonyolultabb a valutaszámla, mert azt nem lehet a lakossági forint folyószámlához egyszerűen hozzácsapni. Itt vagyok a slamasztikában.......

2018. nov. 14. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen számlacsomagod van?

Milyen alszámlát akarsz nyitni?

Én nemrég voltam bent, takarékszámlát simán lehet nyitni meglévő folyószámla mellé.

És tulajdonképpen mi a célod a valutaszámlával?

Ha külföldi utalásod van, Kérd Transferwise-al és akkor szinte alig van költség - igaz, a pénzedet ft-ban fogod megkapni.

2018. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok: amúgy nem biztos, hogy a 0 ft-os számlavezetéssel jobban jársz - van, ahol az utaláson hozzák be a "veszteséget"

Pl. junior számlacsomag, ingyenes számlavezetés, de egy utalás 280 ft.

Nekem havi 580 ft a számlavezetési díj, de annyit utalok "ingyenesen", amennyit csak akarok :-)

2018. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt van bankszámla összehasonlító:

[link]

2018. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!