Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Netbankos utalásnál milyen...

Netbankos utalásnál milyen összeg felett kapok igazoló SMS-t, amit meg kell adni az utalás megtörténéséhez?

Figyelt kérdés

Erste.

Vagy ez egyéni megadás?

Ritkán utalok így, és úgy rémlik, 2 E volt a határ, de most utaltam 48-at, és simán, SMS nélkül elment.


2018. nov. 20. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha SMS Hírnökre fizettél elő, akkor alapból 2000Ft, ha csak te nem kéred másként.

Pont most jött egy tájékoztató, hogy 2000 lesz az alsó határ...

2018. nov. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"de most utaltam 48-at, és simán, SMS nélkül elment."


Nem lehet, hogy Űrlapos utalás volt?

Mert legalábbis az OTP-nél az elmentett, űrlapos utalásokra nem jön sms az utaláshoz.

2018. nov. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mi az az űrlapos utalás, az Ersténél nincs ilyen néven.

Mondjuk, egyszer régebben már utaltam ennek a címzettnek, és a rendszer által elmentett adatokat használtam. Ez lehetett?


SMS Hírnökről még nem hallottam. Eddig ingyen jött mindig az SMS. Azt nem tudom, hogy sok éve, amikor nyitottam a netbankos fiókot, be lett-e állítva valamilyen opció.

2018. nov. 20. 09:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem keretszerződéses vagy, akkor netbankban tudod állítani.
2018. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" egyszer régebben már utaltam ennek a címzettnek, és a rendszer által elmentett adatokat használtam. Ez lehetett?"


Igen ez az: ha már utaltál neki, akkor lehet, ezért nem jött sms, az elmentett adatok miatt.

Az OTP-nél ez úgy néz ki, hogy az Űrlap (az adatok az utalásról) mentése kis kockát kell kipipálni és utána bármikor előhívható.

Ha nálatok a rendszer menti, akkor egészen biztosan ezért nem kaptál sms-t.

2018. nov. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. nov. 20. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!