Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp személyikölcsönt megkaphat...

Otp személyikölcsönt megkaphatom az én esetembe? És mennyit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Kérdésem a következő;Több mint egy év munkaviszonyom van,de kézbe kapom a fizut..De az otp-nél nyitottam számlát,és minden hónapba rávan téve a fizu.Namost kézbe kapott jövedelemre adható kölcsön?Volt aki vett már így fel?.Annyit olvastam hogy kell náluk nyitni számlát,a hitelt is arra utalják.Most 120 a nettom,határozatlan idejű a szerzödésem,mennyi hitelt kaphatok szerintetek max? 1,5millio kellene

Köszi a segítséget!


2018. nov. 21. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Kaphatsz, mindegy, hogy utalják, vagy kp-ban kapod, a lényeg, hogy bejelentett munkaviszony legyen, legyen kereseti igazolásod.

Hogy mennyit kaphatsz, azt nem tudom. Van, ahol feltétel, hogy a számlára érkezzen a fizetés, az nem opció, hogy te teszed a kártyára, mert ahhoz vagy van kedved, vagy nincs, nem tekinthető rendszeresnek.

De ha az OTP nem ad így, nézz szét máshol is, nem mindenhol kötelező a számlahasználat.

2018. nov. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.
2018. nov. 21. 08:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha a munkahelyedtől hozol jövedelemigazolást, akkor nagy valószínűséggel kaphatsz - hogy mennyit, az rajtuk múlik, meg a fizetéseden.

Ha a munkahely nem ad jövedelemigazolást (mert modjuk 2/4 órára vagy bejelentve, de nem annyit kapsz) akkor viszont nem fognak adni jövedelemigazolást, így személyi kölcsönt sem kaphatsz.


Számlavezetés csak azért érdekes, mert arra szokott jönni a jövedelem - így akár fél óra alatt is megkaphatja, akinek így érkezik a munkabére.

Mivel Neked nem munkabér címen érkezik, hanem Te fizeted be - így ez náluk nem megfelelő feltétel.

2018. nov. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem erre a nettora felelőtlenség ennyit felvenni... Életkor is számít, de szerintem nem kapod meg
2018. nov. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!30éves vagyok,plusz van két gyerek rájuk jár a gyermekgondozási díj,papíron ennyi a jövedelem,de többet kapok..
2018. nov. 21. 11:20
 6/10 anonim ***** válasza:
A szavaidból azt veszem ki, hogy az alkalmazód egy ügyeskedő. Az meg, hogy a fizetést kézbe kapod, számomra fölöttébb gyanús. Nehogy kiderüljön, amikor a hitel igényléshez kérsz munkáltatói fizetés-igazolást, hogy be sem vagy jelentve, és feketén foglalkoztatnak, zsebből-zsebbe fizetéssel, mindenféle adó és TB megfizetése nélkül.
2018. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valószínű nem fognak Neked munkáltatói igazolást kiállítani....nézd meg, hogy egyáltalán be vagy-e jelentve?
2018. nov. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen előnnyel nem jár, hogy nyitottál az OTP-ben egy folyószámlát és KP-t fizetsz be rá. Egyezz meg a munkáltatóddal, hogy utalja a béredet, akkor van esélyed személyi kölcsönre.
2018. nov. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Bevagyok jelentve ez biztos.Nézem ügykapun.Munkáltatóit is adtak már,minden rendbe van evvel is,határozatlan idejü a szerződésem.Azért nyitottam számlát mert kértem a munkáltatót utalja,de szembesültem a ténnyel hogy töllük egy megbizott ember megy és befizeti a fizukat a számlára...,(nem én teszem rá)

Kiakadtam énis egyböl.Akkor minek is a számla nekem??Elösször folyószámla hitelt akartam,és így jöttem rá hogy nem utalják a pénzt.Személyi kölcsönnél nem feltétel hogy utalva kapjam a fizut,de munkáltatóit kérnek,ezt ma mondták nekem.

2018. nov. 22. 18:31
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezért írtam hogy kézbe kapom,mert akkor ez szinte ugyanaz...
2018. nov. 22. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!