Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldi számlámról le akarom...

Külföldi számlámról le akarom venni a pénzem, hogy tegyem ezt gyorsan?

Figyelt kérdés

Londonban nyitottam egy számlát mert dolgoztam kint egy keveset és ami azon van pénz át akarom váltani forintra és minnél hamarabb a kezemben akarom tudni.

Mit tanácsoltok?

Azon gondolkoztam,hogy amagyar számlámra átutalom és majd úgy leveszem de ezzel az a baj,hogy sok idő mert vagy 4-5nap amire átküldik a magyar számlámra és a kártyámon 150eft os limit van,egy nap ennél többet nem tudok kivenni.

Előre is köszönöm a válaszokat



2018. nov. 22. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha utalsz akkor Transferwise-szal tedd és egy nap alatt itt lesz, ráadásul olcsóbban. De a leggyorsabb módszer valószínűleg az ha a kinti számlához tartozó bankkártyával veszed fel a pénzed. Már ha a költségek nem számítanak.
2018. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kártyához tartozó limitet egyébként akár mikor megemelheted.
2018. nov. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. nov. 23. 08:06
 4/6 A kérdező kommentje:
A külföldi kártyámról hol tudom közvetlenül levenni?
2018. nov. 23. 08:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondolom atm-ből lehet ezt megtenni bizonyos plusz költségekkel
2018. nov. 23. 09:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól gondolod. ATM-ben és bankfiókban is lehet, bizonyos költségekkel, amely költségekről a számlavezető bankod tud tájékoztatni, vagy meg tudod nézni a bank honlapján a hirdetményben.
2018. nov. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!