Vehetek fel így hitelt?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy külföldi munkavállalóként vehetek fel otthon hitelt? Sajnos családom már rég nincs, közeli otthoni barátaim se, így kezes és ingatlan nélkül lenne minden. Tudom, nem túl megnyerő a helyzetem, de nem egy nagy összegre van szükségem, kettő millió forint, nem keresek itt sem túl sokat, de havi 50-70ezreket is tudnék gond nélkül fizetni innen, és nem a nagy bankokra gondolok, ha valaki ismer ilyen legalsó ranglétrás, magas-kamatos bankokat, az is megfelel, mert sajnos elérkeztem most arra a pontra, hogy vagy hitelt veszek fel vagy szíbem szúrom nmagam, mert már a tököm tele van, hogy képtelen vagyok beindítani a terveim a rohadt pénz miatt. :'D

2018. dec. 2. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Hazai banknál szerintem nincs esélyed. Az csak egy másodlagos szempont mennyit keresel, mert ez ugye már a jövő héten változhat. Van e kezes vagy fedezet arra az esetre ha becsődölnél. Na itt van pont a dolog végén.
2018. dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Az első jól írja, ez esélytelen!
2018. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Kezes és fedezet nélkül nem egyszerű. Sajnos ez így működik, ha hitelt akarsz, előbb igazolnod kell hogy nincs szükséged rá...
2018. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
miért nem veszel fel hitelt külföldön?
2018. dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
"legalsó ranglétrás, magas-kamatos bankokat" ilyeneket valóban külföldön is találsz, akik nem kérdezik mire kell, csak jó magas kamatra adnak.
2018. dec. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Utolsó! Próbálkoztam, de utána OTT IS kértek kezest.


3-as! Igen, ez akkora hülyeség, nyilván ha lenne más esélyem, nem akarnám felvenni. :D

2018. dec. 3. 08:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kérnek kezest, az csak egy biztosíték. Köttethetnek veled életbiztosítást pl. helyette, vagy terhelhetik ingatlanra az adósságodat. A lényeg, hogy a bank lásson valami biztosítékot arra az esetre, ha veled valami lesz.

Itthon viszont lényegében esélytelen lesz hitelt igényelned. Nem rendelkezel magyarországi lakcímmel és nem tudsz semmilyen biztosítékot felmutatni, ami garancia lenne a bank számára, hogy viszont látja a pénzét.


Amire te gondolsz az uzsora kölcsön, de abba inkább ne menj bele, mert két év múlva azért akarnád szíven szúrni magad, amiért ennyire hülye voltál.

2018. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!