Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ki kaphat fogyasztóbarát...

Ki kaphat fogyasztóbarát lakáshitelt az OTP-nél?

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Akinek van rendszeres jövedelme, rendelkezik min. 20, de inkább 30 % önerővel, stb. nem vagy BAR-listás, nincs a jövedelmedből nagyobb hiteltörlesztés, stb.


Itt olvashatsz róla:

[link]

2018. dec. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Az OTP az egyik legdrágább bank, ebbe a kalkulátorba írd be a paramétereidet és azonnal megtudod, hogy melyik bank ad ajánlatot és milyen feltételekkel:

[link]

2018. dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sajnos csak OTP-s lehet a hitel. :(

Önerő megvan, kb. 60%


Rendszeres jövedelem ok, oda is megy a bankhoz, de a garantált bérminimum fölött egy kicsivel, illetve egy néven lenne a lakás és a hitel is. + fedezet és adóstárs nincs.

2018. dec. 30. 13:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért csak az OTP lehet? Ezt nem értem.
2018. dec. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos a kérdezőnek is megvan rá az oka, nekem pl pár éve csak az otp adott hitelt a határozott idejű szerződésemre.
2018. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyilván nem véletlen, hogy ők a legnagyobbak.

Ezáltal jóval rugalmasabbak is.

Nekem is csak ők adtak.

Az Erste indok nélkül elutasított, önerő megvolt, jövedelem megvolt, egyéb hitel vagy tartozás nem volt.

Gerinctelenségnek tartom, hogy meg sem mondják, mi miatt nem adnak. Mondja ki, hogy több önerőt vár el (az előírt % megvolt!), vagy jó lenne, ha több lenne a jövedelmem. De semmi. Kérésre sem.

A K&H élből elutasított, mert a párommal nem voltunk házasok. Nem is értem, mi köze hozzá. Csak az én nevemre került a ház, egyedül vettem fel a hitelt is, a jövedelmem elbírta.

Csak az OTP nem akadékoskodott.

2018. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ez az, változó melyik banknak mi a nyűgje. Nekünk kalkulátorok szerint KH lett volna a legjobb de szoba se álltak velünk mert 4 tulajdonos van. Kicsivel rosszabb kamatra (de még így is elég jó) Erste simán adott hitelt.
2018. dec. 31. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kérdésfelvetésből nem az jön le, hogy csak az OTP adna neki hitelt, mert akkor ez már nem lenne kérdés.
2018. dec. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy csak OTP-s lehet a hitel.


Az OTP-ben az kaphat piaci kamatozású MFL hitelt, akinek az összjövedelme (adós-adóstársak együtt), meghaladja a 350E Ft-ot és a hiteligény több, mint 5M Ft. Támogatott hitelek között is van MFL, ott nincsenek ilyen kikötések.

Írj több konkrétumot, akkor tudok segíteni.

2019. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!