Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

Mennyi idő, mire megkapom a webkártya adataimat OTP-nél?

Csütörtökön megcsináltattam a bankszámlámat, ott igényeltem webkártyát is. Pénteken még nem kaptam meg. Van esély arra, hogy hétfőn már meglesz? Sürgősen fizetnem kéne vele neten keresztül..

Keress kérdéseket hasonló témákban: OTP, webkártya, webbank, bank

jan. 12. 17:34  Privát üzenet  

A válasz
TappancsMancs nevű felhasználó válasza:

Pár nap szokott lenni, de érdeklődhetsz is telefonon. Hétfőre tippelnék, ha fontos akkor inkább hívd fel őket vagy menj be.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 12. 20:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És ha hozzácsatolom majd a paypal számlámhoz mondjuk hétfőn, akkor egyből tudok is utalni?

# 2/2Időpont jan. 12. 20:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki megszerezte a bankkártya adataimat.200 000 ft-os kár ért. Valóban visszaadja a pénzt a bank?
Ti mit használtok internetes rendeléseknél? Nem merem a saját bankkártya adataimat megadni sehol!
OTP-sek! Működik Nektek a bankkàrtyák közötti utalás funkció?
Az OTP Jump WEBkártyáról vonnak le pénzt? (lent)
Paypal és OTPBank Webkártya,4számjegyú kód?
Az Otp banktól hívtak magán telefonszámról, hogy adjam meg az adataimat, ki is nyomtam. Szokott a bank ilyet csinálni?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!