Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fundamenta előhitelbiralatot...

Fundamenta előhitelbiralatot meg utána jóvá kell hagyják valahol, vagy ha pozitív jött ki a fundamenta ügyintézőnknél, akkor valószínűleg kapunk is hitelt?

Figyelt kérdés

Ha kell valami plusz jóváhagyas, akkor az mennyi idő?

Kineztunk egy házat de más is megvenné.. Várnak még ránk egy kicsit, mivel szóltunk h hitelbiralatot hétfőn készít az ügyintézőnk.utana hogyan tovább?

Sztem maximum bő 1 hetet várnak a valaszunkra h megvesszuk vagy sem.


2019. jan. 24. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A Fundás előbírálat még nem garancia a hitelre, de gondolom ezt a személyi bankár is elmondta, legalábbis illett volna, hogy elmondja. Amennyiben nem határértéken van a jövedelmetek és az önerőből sem a minimum elvárást teljesítitek, akkor kisebb a kockázat egy elutasításra. A bankokban is szétnéztetek?
2019. jan. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem bankokban nem, nem szeretnénk köszi.


Vállalkozóként évi 1.7millio van nekünk igazolva.. Ez egy fél éves, a tavalyi már 4,5millio cska ugye a tavalyi Adobe állás nincs meg még és most lenne jó mert más is megakarja venni azt a házat,amit mi. Várnak ránk egy kicsit, de már nem sokáig.. Szval sztem ugrott ez is. Régóta szeretnénk másik házat.


5,6milliot vennénk fel és 2millio az önerő.

2019. jan. 25. 13:29
 3/14 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a könyvelőddel, hogy SOS zárja le a 2018-as évet, intézze el a NAV-nál, hogy dolgozzák fel és akkor a hitelképességet tuti rendben lesz, viszont az önerőt kevésnek tartom, már csak azért is, mert a ház kis értékű, így vélhetően valamilyen kisebb településen van. Egy banki Minősített Fogyasztóbarát hitel sokkal kedvezőbb (induló költségek, kamat), mint a Funda áthidalója, de ha még az információ elől is elzárkózol, azzal nem lehet mit kezdeni.

Legyen szerencséd:)

2019. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ha hiszed ha nem, esküszöm pont ezt igyekszünk intézni, de azt mondja már van egy csomó megbízása... Holnap találkozunk, hátha megtudjuk beszélni h mindenkinek jó legyen... :/

Más ötletem nekem sincs már. Köszi!!!

2019. jan. 25. 19:54
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát azért megnezem melyik 24-26 éves fiatal párnak (baba mellett) van 2millio oneroje (plsuz 600ezer ha atkell íratni házat, ügyvéd stb) na én egyet s eismerek.. Lehet h keves de van akinek ennyi sincs.. És mégis kap hitelt. Főleg fundamentától.,...... 🤣🤣🤣
2019. jan. 25. 19:55
 6/14 anonim ***** válasza:

Már miért lepődnék meg, hiszen tudom, hogy ez az egyetlen jó út, ez a szakmám:)


Az majd csak a becslés után derül ki, mennyi hitelt bír el az ingatlan, addig csak azt tudhatod, a jövedelmed mit bír el.


Ha már baba is van, miért nem kéritek meg a 600E Ft CSOK-ot is?

2019. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Már volt becslés. Hitelbiralat előtt állunk.
2019. jan. 26. 12:54
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok, jövőre lesz az esküvő. Pénzért meg amúgy sem házasodnék.:)
2019. jan. 26. 12:55
 9/14 A kérdező kommentje:

10,2 millióra lett felbecsulve az ingatlan.

6,5ert árulják.

Igy kapunk 5,6millio körül, ha kapunk! :)

Többi onero+ felújítás

2019. jan. 26. 12:56
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha rendbe vágod az adóbevallásodat, akkor jók lesztek:)
2019. jan. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!