Melyik bank ad 2 millió körüli pénzt "csak úgy"?

Figyelt kérdés
Szeretnénk házat venni, de nincs félretett pénzünk. Mielőtt jönne az hogy akkor miből akarjuk fizetni a hitelt: jól keres a párom nagyon, én jelenleg gyeden vagyok, van egy kisbabánk. Nem tettünk félre eddig, mert nem éreztük szükségesnek, ugyanis úgy van, hogy anyuék hátsó házrészét megkapjuk ingyen (itt élünk most) Viszont időközben úgy döntöttünk, hogy külön házat szeretnénk, a szülőktől jó távol! Nem szeretném jobban kifejteni, lényeg hogy szeretnénk felvenni olyan 8-10 millio hitelt, de mivel nincs önerőnk, így előtte felvennénk másik banknál 2 millió körül és akkor már kapunk egy nagyobb összeget máshol ha van kp-ban 2 milliónk igaz? Simán tudnánk fizetni a 2 hitelt! Melyik banknál próbálkozzunk a 2 millióval?
2019. febr. 2. 18:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Személyi kölcsönt kaphat a párod, ekkora összeget bármelyik bank ad. De utána nem fog kapni lakáshitelt.
2019. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
"Csak úgy egyikse.. Igénybe lehet venni a csokot önerőként is lakasvasarlasnal.
2019. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ha a két milliós kölcsönt meg is kapjátok, utána nem fogjátok megkapni a 8-10 misit.
2019. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Igen? Miért nem? Pont számoltam, kb 40 lenne havonta a 2 misi törlesztője; a lakáshitel kalkulatort is megnéztem, havi 70ből kijönne, tehát havi 110 lenne az egész, ez pedig beleférne.
2019. febr. 2. 19:41
 5/27 anonim ***** válasza:
82%

Mi lenne ha megkímélnél minket a totózástól és leírnád, hogy:


- Mennyi keres a párod

- Alkalmazottként dolgozik-e, ha igen mennyi ideje

- Neked van-e munkahelyed (igen, tudom, GYED-en vagy, de akkor is)

2019. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%
"Csak úgy te adnál valakinek 2 milliót, hogy aztán még felvegyen máshol 8-10 milliót?
2019. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Alkalmazott, fél éve egy építőipari cégnél. Nettó 350et keres.

Van munkahelyem igen, azáltal kapom a gyedem.(130ezer a csaladi pótlékkal együtt)

Önerő nélkül sehol se adnak így semennýit? (Hogy akkor csak 1 hitel kelljen)

2019. febr. 2. 20:47
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyeneknek szokta elvinni a behajtó mindenét, akik úgy kezdik hogy hitelből akarnak önerőt lakáshitelhez...
2019. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%

"Alkalmazott, fél éve egy építőipari cégnél"


BE VAN JELENTVE?

Mert az, hogy jól keres, egy dolog - az meg a másik, hogy mennyiről fog papírt kapni.


Családi pótlék nem számít bele a hitelnél a jövedelembe.


Ezen kívül a bank sem hülye: tudják, hogy kettőtök jövedelme 3 felé megy, mivel van gyerek is, akit el kell tartani.


No meg az oké, hogy most jól keres a párod, de mi lesz akkor, ha nem pörög majd ennyire az építőipar?

Van ismerősöm, akinek szintén nagyon jól ment, aztán a válság alatt nagyon nagy kínba kerültek, adogatták el egymás után az aranyaikat, a végén már semmilyük sem volt - a gyerekek meg követelőztek, nem értették, mi van, most miért nem kapják meg azokat a dolgokat, amit addig igen?

Arról nem beszélve, az új lakásnak rezsije is van - nem csak a hitel.

Én a helyedben nem a hitelen törném a fejem, hanem szépen elkezdhetitek az önerőt összerakni - 1 év alatt meglehet a 2 millió, ha ügyesek vagytok.

2019. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
66%
480 000-ből 1 Ft-ot sem tudtok félretenni, akkor a hitelt, hogyan fizetnétek???
2019. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!