Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mik a tapasztalataitok lakáshi...

Mik a tapasztalataitok lakáshitellel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Már több mint 1 éve albérletben lakunk. Próbálunk minél többet félrerakni, gyűjtögetni és szeretnénk majd hitelt felvenni. Olvasgattam már, meg nagyjából tisztában vagyok a feltételekkel. Arra vagyok kíváncsi, hogy akinek már volt vagy jelenleg is van lakáshitele, melyik banknál/hitelintézetnél érdemes vagy nem érdemes hitelt felvenni és miért?!

2019. febr. 4. 11:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem akarok erőszakoskodni, de ez nem "csak kiteszem a lábam" kategória egy hitelfelvételnél. Ez is a szerves része, hogy elmész és ajánlatokat kérsz. Megismerkedsz az ügyintézőkkel és sokszor ezen is nagyon sok múlik, mert hiába dob ki egy netes kalkulátor jó ajánlatot egy adott bankhoz, ha az ügyintéző egy 90'es évek előtti mentalitással megáldott tipikus köbméteres néni aki tojik az egészre magasról. Szerencsére azért ez a legtöbb helyen már nem így van, de nem árt körbenézni. Engem a Budapest Banktól az tántorított el például, hogy én jobban tisztában voltam azzal, hogy egyéni vállalkozóként milyen papírokat tudok beadni (NAV jövedelemigazolás a bevételeim 60%-áról), mint az ügyintéző akinél érdeklődni voltam. Valószínűleg roppant döcögős lett volna az egész ügylet vele.
2019. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!