Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Honnan tudnánk kölcsönt felvenni?

Honnan tudnánk kölcsönt felvenni?

Figyelt kérdés

Kissé megszorultunk a hónapban a bérelt lakástulaja miatt, szóval egy kisebb gyors kölcsönre lenne szükségünk. (kb 500ezer a háztartás havi jövedelme mostmár, de drága az albérlet, most több volt a költség)

A problémáink, hogy én most kezdtem csak dolgozni, de az anyám és öcsém fizuja az én számlámra érkezik,

valamint csak állandó lakcím van, lejárt tartózkodási hellyel, és ugye már különböző levelezési címmel.

Ezek miatt a legtöbb helyen elutasítanak.

Munkáltatói igazolás necces, mert az öcsém munkahelye épp talpraállóban van, anyám pedig khr-es.

Hol nem utasítanának el ezekkel?


2019. febr. 15. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Folyószámla hitelkeretet próbáltad már a bankodnál? talán azt kaphatnál..

Meg mondjuk nem tudom, mennyi az a "kisebb" gyorskölcsön - Provident, Cofidis ilyen 30-40 ezeret talán ad így is...

2019. febr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
próbáltam folyószámlahitelt is, de nem az én jövedelmem megy rá, szóval elutasították, providentnél a bérleti szerződés miatt nem fogadták el, mást nem tudok egyelőre sajnos, ahol ezen feltételek nélkül adnának, csak bérpapír alapján.
2019. febr. 16. 09:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem derült ki, mennyire lenne szükséged, de ha csak kevésre és átmenetileg, akkor érdemes esetleg zálogba tenni ilyenkor valami használhatót: arany, műszaki cikk ("felesleges" telefon, tévé, stb)

Más ötletem nincs, ha ennyire le vagytok korlátozva.

2019. febr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos már korábban elzálogosítottunk/eladtunk minden értékesebb dolgot, csak ilyen 1-2ezres eladható tételek maradtak
2019. febr. 17. 11:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor beszélni a lakástulajjal, hogy MOST épp nem lenne a legjobb a határidőre teljesíteni [színes szóvirágok és diplomatikus hangnem], mert épp bejött egy közeli hozzátartozó műtétje, be kellett fizetni 25 milliót a bérelt magángépre Amerikába a macska gyógykezelésére stb., CSAK AZT NE MONDD simán, hogy nincs pénz, mert akkor a jövőbeli bizalma rendül meg bennetek.


Természetesen, ha ez nagyon fontos, akkor mindenképp megpróbáljátok határidőre a teljes összeget összeszedni, de ha nem gond most az egyszer, akkor inkább 2 hét múlva stb.


Aztán lehet, hogy azt mondja, hogy á, ugyan dehogy Józsikám, vagy fsztuggyamá hogy hínak, persze. Akkor nem is kell kínlódni semmivel, következő fizetéskor letudva.


Ha meg azt mondja, hogy szó se lehet róla, na akkor lehet folytatni a kilátástalan ötletek keresését aztán majdcsak lesz valami, legfeljebb nem fizettek és kiderül, hogy mi lesz akkor :P

2019. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A későbbi havi fizetésekkel nem lesz probléma, csak ebben a hónapban nullázott le minket
2019. febr. 21. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!