Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyibe kerül majd nekem, ha...

Mennyibe kerül majd nekem, ha felbontom a fundamenta szerozedesem?

Figyelt kérdés
2019. febr. 22. 17:22
1 2
 1/14 hájaaa ***** válasza:
100%
Hány éve fizeted?
2019. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
10honapja..de már most csalódtunk, mert nem kaptunk vmi korrekt tájékoztatást..
2019. febr. 22. 18:02
 3/14 A kérdező kommentje:
Jó pár dolgot letagadott és elhallgatott az ugyintezonk, pedig rakerdeztunk konkrétan pár dologra a szerződés kötés előtt és alatt..
2019. febr. 22. 18:18
 4/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
88%
Igazából nem kerül semmibe. Viszont: kevesebb pénzt kapsz vissza, mint amit befizettél. Természetesen nem kapod meg az állami támogatás összegét sem. Illetve nem kapod vissza a szerződéskötési díjat sem. Sőt, ha valamilyen akciós-hűségszerződéses kötés volt, ami esetleg a szerződéskötési díj elengedését olyan feltételhez kötötte, hogy meghatározott ideig csúszás nélkül fizeted, akkor most kell majd kicsengetni a szerződéskötési díjat (annyival kevesebbet kapsz vissza).
2019. febr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, hogy miért akarod megszüntetni, de én a helyedben nem tenném, ugyanis Te még azon szerencsések között vagy, aki akkor kötötted, amire még megadják az állami támogatást - évi 72 ezer ft-ot ( a havi 20 ezernél). kb. 280 ezret én azért nem hagynék ott az államnak :-)
2019. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5# hosszú lenne leirni, de nagyot csalódtam én ebben a fundamentaban.. Úgy dicsérte mindenki és úgy lökte a dumát is erről-arról az ugyintezo. Annak a fele sem igaz és a negatívumot kihagyta. Igazából pont le is tojom már, csak felejthessuk őket el, mert nagy kamu szinte az egész. Persze van benne jó is, csak kevés ahhoz h én fizetgessem..

A lényeg, h nem lettek jó tapasztalataink. Ez van sajnos. :/

2019. febr. 22. 20:59
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is hülyeség felbontani.A lányomék és anyósomék is anno kötöttek a lakáshitelük mellé lakáskasszát a maximális 20.000 Ft-tal és mikor lejárt 4 év múlva,beleforgatták a lakáshitelükbe és újat kötöttek.Évekkel hamarabb fizették ki a tartozásukat végül emiatt.

Sőt a lányomék az önerőt a lakáshoz is ezáltal szerezték meg,kb.enélkül nem is ment volna.Úgyhogy hasznos volt.

2019. febr. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Bocsánat de én hol kérdeztem azt, hogy hülyeség vagy sem?

Esküszöm én sehol sem látom. Jó, hogy ezzel próbálok segíteni. De ha ezt kérdeztem, Valszeg már átgondoltuk.

2019. febr. 27. 08:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Láthatod,hogy az embereknek általában pozitív a tapasztalata a fundamentával,ergo senki nem szüntette meg idő előtt,így segíteni sem tud.De nem is értem miért itt kérdezed.Akivel kötötted a szerződést,vagy bármelyik más ügyintéző tud neked pontos információval szolgálni az ügyben.
2019. febr. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Minus válasza:
Az oka a szerződés bontásnak, ha nem tudod fizetni ... de erre is van lehetőség szüneteltetéssel. 4 év múlva nagyon nagy hasznát veheted ennek az összegnek lakáscél felhasználásra. Semmiképp nem bontanám fel a szerződést, viszont át is adhattod valamelyik családtagodnak aki fizeti tovább magának. Én tavaly az utolsó pillantaban 2 szerződést kötöttem. Itt csak az zavarhat még, hogy kiderűlt milyen sok a jutalékuk a személyi bankároknak! Csak ennyi a történet, maga a termék nagyon jó!
2019. febr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!