Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-nél mibe érné meg befektet...

OTP-nél mibe érné meg befekteti 2,5 millió Ft-ot?

Figyelt kérdés

Tavaly csináltam egy takarékszámlát ahova átutaltattam 2,5 millió Ft-ot. Ezt csak azért csináltam, hogy közvetlen a bankkártyával ne lehessen az egész összeghez hozzányúlni. Viszont bármikor átlehet utalni a normál bankszámlára, tehát nincs lekötve.


1 év alatt durván 500 Ft kamat jóváírás történt, tehát ez befektetési célból nem sokat ér, viszont akkor még nem akartam még rövidebb távra sem lekötni, mert más célom volt pénzzel, de közben még sem volt szükségem.


Az érdekelne, hogy az OTP bankon belül van-e olyan befektetési lehetőség ahova megérné még ilyen kis összeggel is beszállni, viszonylag rövid 1-2 éves távra. Olyan min 100-200 ezer Ft-os nyereség az ami miatt már esetleg elgondolkodnék komolyabban is a dolgon.


Viszont mivel teljesen fogalmatlan vagyok ezen a téren, lehet, hogy teljesen abszurd elképzeléseim vannak.


Köszönöm a segítséget.



2019. márc. 21. 12:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen magas kamatot alacsony kockázatú lekötések biztos nem fizetnek. Irreálisan magas a hozam amit vársz.
2019. márc. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Tehát 4-8 százalék garantált hozamot akarsz úgy, hogy 1-2 évnél tovább ne kelljen lekötni a pénzt. Ez nem nagyon fog menni. Állampapírt javaslok, ahol garantált a reálhozam, azaz a mindenkori inflációnál magasabb kamatot kapsz. Úgy tudom viszont, hogy ez legalább 3 éves befektetés. Amúgy fordulj bizalommal az OTP-hez, hátha tudnak valamit ajánlani, ami elfogadható számodra.
2019. márc. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
10%
pl.: bitcoin
2019. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Autónyeremény. Vagy nyersz és vigyorogsz, vagy simán visszakapod a zsét.
2019. márc. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat.
2019. márc. 21. 13:25
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

Én egy nagyszerű, jövőbe mutató cégbe való befektetést javasolnék. Fektess a SkyWay-be!


[link]

2019. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

@13:51


Ajánlgasd csak itt a piramisjátékodat. :D


[link]

2019. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
nem reális esetleg államkötvényt nézz, annak van most a legnagyobb hozama és az nem is kockázatos
2019. márc. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

@14:54


Hát persze hogy nem az. A Kairos se volt az.

Gondolom te abba is benne voltál és ott is milliárdos lettél. :D

2019. márc. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam OTP belül érdekelnek befektetési lehetőségek. Viszont úgy látszik nem reálisak az elképzeléseim, de azért megérdeklődöm bankon belül.


Nyilvánvaló piramisjátékokat pedig ne népszerűsítsünk, főleg abban az esetben, ha maga az ajánlattevő is maximum rossz viccnek szánta.

2019. márc. 21. 15:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!