Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik lenne a jobb választás?

Melyik lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés

Van diákhitelem 1.300.000 Ft, havonta 8.200 Ft a törlesztő. Júniusig be van fizetve.

Gyűjtöm már a pénzt, hogy letörlesszem. kb a fele meg is van. Úgy terveztem év végére össze is jöhet.

Viszont szoktam gondolkodni üzleti lehetőségeken, vagy saját házon hosszútávon.

És én úgy tudom a diákhitelnek nincs olyan nagy kamata, kitudja még akár el is engedheti a kormány.

Tehát melyik a jobb üzleti szempontból, ha valaki tervez és nem tévét meg nyaralást vesz a pénzből?


Most 1,3 millió Ft és 20 év alatt visszafizetni 1,5-öt (nyilván ez is lehet kevesebb ha előtörlesztek)


vagy kifizetni az egészet, de akkor nem lesz hova nyúlni

Gondolkozok szemműtéten is, az is gazdaságosabb lenne és kényelmesebb is (mert 6-7 ezret adok ki kontaktlencsére)


26 F



2019. márc. 24. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:
én kifizetném a hitelt, agy azzal bármi is lesz te nem jérhatsz rosszul
2019. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!