Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

Hol érdemes számlát nyitni ahová csak utalások mennének?

Nagyon nem vagyok jártas a banki dolgokban szégyen ide vagy oda . Kell nyitnom egy számlát de nem tudom ,hogy hol érdemes csak ebből a szempontból nyitni egyet ,hogy olcsón jöjjek ki a dologból . Vagy neten tudok csinálni egy számlát vagy ilyesmi? Mert van egy otp-s szamlam de azt nem szeretném arra használni nehogy valami balul suljon el de a pénzt később át tudjam rá utalni hogy egy helyen legyen az összeg . Tehát kell egy számla az a enyeg csak nem tudom hogy hol érdemes vagy hogyan .

Előre is köszönöm szépen.

Keress kérdéseket hasonló témákban: bank, bankszámla, számla, számlanyitás

ápr. 4. 13:11  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miben érdemes tartani a megtakarítást?
Kis összegű (100 e ft) esetén milyen helyre érdemes betenni a pénzt ( posta, otP)?
Mely bankba vagy biztosítóba érdemes nagyobb összeget elhelyezni? Vagy marad az állampapír 2,25 %?
Gazdasági világválság előtt érdemes nagy összegű személyi kölcsönt igénybe venni?
Honnan érdemes felvennem hitelt, kölcsönt (kb 600. 000 ft) ha használt autót szeretnék venni?
Van egy kis megtakarításom, érdemes lenne euróba be váltani? Vagy inkább svájci frankba?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!