Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vettem fel erstétől másfél...

Vettem fel erstétől másfél millió most személyi kölcsönt, vajon adnának még két milliót 1 havi törlesztőrészlet visszafizetése után?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 25. 05:59
 1/6 A kérdező kommentje:
159 e nettó fizetés, ha az ersténél nem is máshol vajon igen??
2019. ápr. 25. 06:10
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem adna senki, ez a, fizetés a 1.5 millahoz is necces
2019. ápr. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Masfel millio szemelyi kolcson? Azt nevezem am, kb. a leheto legdragabb kolcsont sikerult felvenni. Nem is ertem hogyan adtak meg erre a fizetesre.


Masikat azert nem fogsz kapni, mert be kell mutatni a bankszamlakivonatodat, amin ott lesz a mostani torlesztoje. A bankok nem teljesen hulyek am, ha nem latjak biztositottnak hogy vissza is tudod fizetni, nem adnak tobbet.

2019. ápr. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi a havi törlesztőd?
2019. ápr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
30 e Ft
2019. ápr. 25. 08:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben kizárt. A törlesztőd több mint a duplája lenne az eddiginek, az pedig törvényileg nem lehetséges, mert meghaladja a netto jövedelmed 33 %at
2019. ápr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!