Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » MKB Bank tavaly november óta...

MKB Bank tavaly november óta nem küldi a SZÉP-kártyát, járhat emiatt valamilyen kártérítés? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Nem egyszerűen csak nem küldik, hanem rendszeresen félretájékoztatnak vagy emailekre nem reagálnak.

Ezeknek nyoma van, kb havonta írtam nekik, egyik-másikra visszaírtak, de akkor is butaságot, 4-5 hónap után mondta az ügyintéző, hogy így hiába várok, mert az előző alkalmakkor rosszul tájékoztattak.


Tehát a pénzem megvan, mondhatjátok, hogy nem ért anyagi kár, de én úgy gondolom, hogy igen.

4. hónapja nem jutok hozzá ehhez a pénzhez, amit igazán nem is én akartam ebben a formában kérni, csak nem volt más lehetőség.

Ha most a jövőben mégis megjönne a kártya, a francnak sincs szüksége hirtelen 80-100 ezerre ilyen kártyán, nem tudom mire meg hol elkölteni.

Lassan persze el tudnám, de arra meg épp elég lesz a rendes havi keret.

Étterembe, ilyesmi helyekre nem járok, főzni szoktam, de ennek meg ugye csak melegétkezés-zsebe van.

Ami miatt úgy érzem, hogy tényleges kár ért: ebben az eltelt 4 hónapban kénytelen voltam kp-val fizetni azt, amit amúgy a kártyáról költöttem volna, ergo ha el is költöm majd a kártyán lévő pénzt, az nálam duplán mínusz.

Az ügyintézőik hibáztak, és ezt többször, egymás után, de milyen lehetőségeim vannak nekem?


Tudom, nem egy több milliós összeg, de nekem 100 ezer is sokat jelent, főleg ha csak kb a hentesnél tudom elkölteni.


2019. ápr. 29. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ezt a munkáltatónak is jelezném, hátha nekik jobban van ráhatásuk.

Amúgy a SZÉP kártya vendéglátás zsebe sokmindenre használható. Én pl. a céges büfében is tudok vele fizetni, de a napi ebédemet a kifőzdéből is ezzel szoktam fizetni.

Ezen kívül ugye mindhárom zseb felhasználható fürdőben. Ami teljességgel értelmetlen, az a szabadidő zseb, mert nagyon kevés helyen fogadják csak el. Tulajdonképpen a legnagyobb mocsokság ez a 3 külön zseb, mert az ember úgysem tudja kiszámolni, mire mennyit költ.

2019. ápr. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A továbbiakra esetleg lehetne ráhatásuk, de az elmúlt hónapokra már semmiképp.

Mivel most panaszt tettem, remélhetőleg már nem lesz szükség a munkáltatóra.

Ezekről a felhasználásokról tudok, de ez a termék nem nekem lett kitalálva. A munkahelyi büfénk katasztrófa, kifőzdés ebédem pedig kb havonta 1x van, mert vinni szoktam.

2019. ápr. 30. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!