Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ebay en keresztül eladtam egy...

Thomas1983 kérdése:

Ebay en keresztül eladtam egy notebookot. A vevő alitasa szerint HSBC bankon keresztul atutalta az összeget, de csak akkor kapom meg, ha elküldöm a csomag feladási kodját. Valakinek hasonlo volt már? Mert nekem ez uj. Az eredeti szoveg reszlete:

Figyelt kérdés
The funds has been deducted from "Aron Benita" Account and it will be released into your account immediately the shipment tracking number is confirmed. get back to us with the shipping tracking number for DHL Paket and the money will be credited immediately. email the shipment tracking number to our customer care: click here

2019. máj. 4. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kamu!
2019. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus nigeriai csalo.
2019. máj. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!