Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem egy Rolex órát,...

Rendeltem egy Rolex órát, amiről kiderült, hogy nem eredeti és Kínából szállítják. Át fog menni a vámon, vagy megsemmisítik?

Figyelt kérdés
Jó nagy hülyeséget csináltam.. rendeltem egy Rolex órát az internetről, és másnap vettem észre, hogy a weboldalon replika termékeket árulnak. Banki átutalással fizettem, tehát a pénzemet sajnos nem tudom visszaszerezni. Ha már kifizettem, akkor szeretném megkapni, attól függetlenül, hogy nem is eredeti, mert a pénzt már úgyis elbuktam. Szerintetek átfog menni a csomagom a vámon? Vagy belenéznek, és látják, hogy egy Rolex óra van benne egy 100$-os számlával és megsemmisítik?

2013. márc. 7. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
paypalos fizetés esetén visszaigényelheted a pénzed 45napig a vásárlástól számítva
2013. márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem lesz gond, de mi a f.aszt vártál 20 ezerért, főleg Kínából?

Ott meg a szart is hamisítják....

2013. márc. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért semmisítenék meg? Fogsz kapni egy műanyag vackot 22 ezerért.


Amúgy tényleg léteznek még ilyen emberek, akik spam e-mailnek fizetnek 20 ezreket? Te vagy az a típus, aki pénisznövelésre is vagyonokat költesz, mert azt írják, 6x akkora lesz egy hét alatt?

2013. márc. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát az ára elég gyanús volt de voltak róla képek és elég jól nézett ki :D

Hát remélem, hogy nem lesz gond, ha már kifizettem, akkor kapjam is meg XD

Első: nem paypallal fizettem, hanem banki átutalással.

2013. márc. 7. 22:35
 5/7 A kérdező kommentje:
De hallottam olyat is, hogy valaki rendelt egy hamis luxuscikket, a vámosok lefoglalták, és katalógusból kinézték az árát és több százezer ÁFÁ-t kellett fizetnie az illetőnek.
2013. márc. 7. 22:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Lutri, lehet, hogy lefoglalják, lehet, hogy nem.
2013. márc. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már most megmondom neked, h nem azt az órát fogod megkapni, ami a képen volt....

Legközelebb figyelj oda jobban és ne a vagánykodás vezéreljen, az ilyen emberek szoktak másfél millióért BMW-t venni majd még ennyit rákölteni(már ha van, mert ha nincs akkor a garázsba áll vele), h ne menjen szét alatta egy hétvégi bevásárlás alatt.

2013. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!