Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp junior számlán lehet...

Otp junior számlán lehet lekötni pénzt hogy kamatoljon?

Figyelt kérdés
mennyit kell berakni hozzá vagy hogy megy ez?

2019. máj. 5. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehetni lehet. De annyira nevetségesen alacsonyak a kamatok, hogy még a fenntartás költségeit sem termelik meg.

Készülj fel, hogy 1% alatt van a kamat. De inkább 0,5% alatt. Ha "rendes" kamatot akarsz, akkor az államkötvény a legjobb választás. Ennek a minimális belépő összege 100 forint volt, ha jól tudom.

2019. máj. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de a kamat az hangyafasznyi. Ha lekötsz 100 ezer forintot, egy év után kapsz egy gömb fagyira való kamatot...
2019. máj. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

@12:03


Akkor én az OTP-s lekötésemre hogy kapok 3% kamatot?


Jó persze ez is nagyon kevés, de minek kell nyomtani az ilyen kamu bullshitet hogy 1% alatt van a kamat?!

2019. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Mutasd meg az OTP weboldalán azt a konstrukciót, amivel 3% százalékot kapsz.

Nagyon hasznos lenne, ha megmutatnád, mert akkor én is használnám.

2019. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, most néztem meg, Magyar Állampapír, csak az zavart össze hogy az OTP-nél van az értékpapír számla maga.
2019. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
De lényegében így is "az otp-nél kötöttem le", mert rajtuk keresztül történt meg a lekötés.
2019. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!