Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paxum kartyaval Magyarorszagon...

Paxum kartyaval Magyarorszagon tudok fizetni?

Figyelt kérdés
Aktivalva van es van is rajta penz(dollarban) azt olvastam, h minden ugyanolyan, mint egy bankkartya, ma akartam vele fizetni pay passal nem engedte azt irta hibas kartya, majd bedugva es azt irta hibas pin kod. Pedig tudom mi a pin kod. Eskuszom, h nem ertem ki a pppp baja van😕 volt mar valakinek hasonlo problemaja? Koszi a valaszokat

2019. máj. 7. 20:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De bocsi, de en eskuszom meg mindig azt nem ertem, h euro alapu vagy dollar alapu szamlanak kell lennem itthon? Mert irta vki, h hiaba varta nem utaltak el neki es nyitnia kellett vmi mas szamlat, nem olyat ami itthon nekunk van. Na ez a resze nem tiszta még, hogy ha te utaltattad mar, a te szamlad ft alapu vagy ilyen euros szamla?
2019. máj. 8. 20:34
 12/15 anonim ***** válasza:
Régebben valóban csak Euróban utaltak magyar számlára és én is Euro számlára utaltattam. Kb 2 hónapja azonban bevezettek néhány új pénznemet, amiben helyi utalás kérhető, többek között a Forintot. Ezt még nem teszteltem, mert én már az Epayments-t használom a Paxum helyett.
2019. máj. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Lehet, h nekem is at kellene ternem erre az Epaymentsre vagy mire 🤷🏼‍♀️ Csakhat eleg draga tanulopenz lenne, ha az eves kartyadijat nezem ennel, amit kikuldtek es ugye nem is mukodik...nagyon bosszanto, mert kifizetem en a kartyadijjat, de akkor legalabb jol mukodne...tegnap hazamentem megnezni a pin codomat, visszajottem a varosba es 2.ra is azt irta, h hibas pin kod ja es ha nem lennek meg eleg ideges, azt is kiirta, h utolso lehetoseg 🤣😂 irtam annak a fos oldalnak mar 7.en is es tegnap is, de semmi valasz, szoval kezdek ideges lenni, m egyenlore csak all rajta a penz, dehat legalabb nem birom elkolteni😂
2019. máj. 9. 16:15
 14/15 A kérdező kommentje:
Neeeeeeemmmm hiszed el, h mi tortent :D aahhhh kivagyok 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 bementem egy boltba, na mondom hat a fffff kivan, csak azert is megprobalok fizetni vele🤣mondom mi van, ha nem irta at a pin codot, kiprobalom az eredetivel es bbbaasszzkkiii elfogadta, na igy viszont ez egy kkk jo dolog, m EEELVIILEEGG ugyanugy ingyen lehet vele fizetni(vagy legalabbis azt irja az oldala, mint egy rendes itthoni bankkartyaval) na hogy hogy valtja vagy ilyesmi, ezt majd megnezem a szlatortenetben, mert ha nem eri meg, akkor a kovinel kiutalom, szoval sok keplekeny dolog van még, de aaazzzz a lenyeg, h tudtam vele fizetni. neked pedig nagyon hálás, hogy ennyiszer irtal es tok sok uj infot es nagyon sokat segitettel. Uristen, de boldog vagyok most😃😂
2019. máj. 9. 16:36
 15/15 anonim ***** válasza:
Használd egészséggel, örülök, hogy megoldódott.
2019. máj. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!