Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A mai világban szerintetek...

A mai világban szerintetek van jelentősége, hogy Visa vagy MC, illetve elektronikus vagy dombornyomott a bankkártya?

Figyelt kérdés
Magyarországon nem hiszem, hogy bármelyik is számítana... Külföldön? Épp a MC Online és Standard között vacillálok. Nem tudom, hogy a Standard megéri-e a dupla éves díjat.

2019. máj. 8. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem az USA-ba készülsz, akkor kb mindegy. Egyébként az elektronikus kártyaelfogadás minden esetben tök azonos, ugyanazon a csatornán keresztül történik, ugyanazon a módon.
2019. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az USA-ban jelenleg mi a népszerűbb? Azt olvastam, hogy anno a VISA, de már egyre kevésbé számít.
2019. máj. 8. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Az USA-ban alapvetoen nem debit-, hanem hitelkartyat szeretnek elfogadni, erre utalt az elozo valasz. Europaban (Nemetorszagot kiveve, ahol sok helyen csak a sajat 'EC' kartyajukat fogadjak el) altalaban barmilyen MC/Visa kartyaval elvagy.
2019. máj. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A pénzcentrumon olvastam azt is, hogy kiírják, hogy credit card only, de a debit cardot is elfogadják már.
2019. máj. 8. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vásárlásnál teljesen mindegy a debit/credit, akkor van jelentősége, ha egy bizonyos összeget biztosítékként zárolni akarnak. Akkor sok helyen (pl. autókölcsönzők) csak hielkártyát fogadnak el, de az mindegy, hogy dombornyomott.e
2019. máj. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!