Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Magnet bankról van valami...

Magnet bankról van valami vélemény? Az jött ki legkedvezőbbnek, de sose hallottam még róla.

Figyelt kérdés
2019. máj. 10. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Mit szeretnél tudni róla?

Valóban kedvező (közösségi bank) de ha nem Bp-i vagy, akkor hátrány lehet, hogy nincs fiókhálózata - bár van videóbank és netbank.


[link]

olvasd végig az oldalt.

2019. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
budapesti vagyok ha ez az egyetlen hátránya akkor nincs számomra háránya
2019. máj. 10. 18:35
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a Gránitot javaslom.
2019. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kapo1588 ***** válasza:
24%
Jó a magnet is, jó a netes felület. De a granitot is ajánlom az is ügyfélbarát!
2019. máj. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gránitnak úgy tudom csak egyetlen fiókja van.
2019. máj. 11. 07:09
 6/8 anonim ***** válasza:
20%

Igazából pont tökmindegy. Amíg az OBA 100 ezer EUR-ig védi a betéted, addig szerintem bármelyik banknál lehetsz. Válaszd a legolcsóbbat.


Én egyébként a Gránitnál vagyok, az Erste-től jöttem el.

2019. máj. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Granitnal vagyok, ismeros magnetnel van es vmi gondja volt hogy sms ertesitokert fizetnie kell, de nem tudom pontosan hogy van. Ill. az sem tetszik, hogy havidijat te valasztod granitnal alapbol 0.
2019. máj. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
Én 4 éve váltottam az Erstéről Magnetre, azóta is csak azt bánom, hogy nem váltottam hamarabb. Akkor a Grániton is gondolkodtam, de akkor még a Magnet olcsóbbnak, rugalmasabbnak és emberközelibbnek tűnt, nekem bejön, hogy vannak kávézói, közösségi akciói, meg egy sajátos, bankoktól eltérő profilja. Az sms tényleg pénzbe kerül, de nekem például nem is hiányzik jelenleg. Azt hiszem 10 Ft/db. A bankkártya viszont olcsó és tök jó, hogy nem egy összegben vonják a díját, hanem havonta (nekem most kb. 150 Ft, ami éves szinten 1800). A választható számlavezetési díj is egy jó találmány, hogy megengedi a nullát is, ha rászorulsz. Bankfiókban kb. egyszer voltam bent, mert elromlott a paypass a kártyámon (ami ugyan nem a bank hibája) és vissza kellett vinnem, mert ugyanúgy vonták a kártyadíjat (ez viszont igen), pedig már aktiváltam az új kártyám. Meg az ügyfélszolgálattal volt néha gondom, hogy hülyeségeket válaszolnak, és technikai gond is egyszer, mert egy zárolt összeget nem oldottak fel. De még mindig jobb a Magnet ügyfélszolgálata, mint az Erste, ha csak rágondolok, hogyan (nem) működött ez az utóbbi, sírva fakadok.
2019. máj. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!