Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Anyukámra rábeszélték a Tesco...

Anyukámra rábeszélték a Tesco vásárlókártyát, hogy lehet visszamondani?

Figyelt kérdés

Azt mondták ez egy új clubcard, ő aláírt mindent, majd otthon láttuk, hogy hitelkártya.

Lehet nagy figyelemmel tényleg lehet rajta spórolni, de nem akarunk hitelekkel foglalkozni. Vagy az első hónapokban érdemes rááldozni a figyelmet, lehet annyit spórolni? De egy min. 100ezres hitelkeret 70%-át úgyse vásároljuk le vele.


Ha nem aktiválja az érkező kártyát az elég? Be kell menni a bankba? Jó lenne, ha nem kellene emiatt külön mászkálni, nem sok időm van ezzel foglalkozni. :/



2019. máj. 16. 22:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%

Anyukám ugyanígy járt! Leszólították, hogy érdekelnék-e kedvezménykuponok. Persze, hogy érdekelték. Aláírattak vele egyetlenegy oldalt. Miután azt az egyet aláírta, kezébe nyomtak egy köteg papírt, hogy hitelt vett fel.

Semmilyen tájékoztatást nem kapott. Végig abban a hiszemben volt, hogy extra kedvezménykuponokat intéz.

Ott helyben nem lehetett lemondani, csak telefonon.

Mivel másnap telefonált, hogy nem kéri, így nem is kapott hitelt szerencsére.

nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nekünk jött egy levél mielőtt odamentem volna, hogy túl kevés a jövedelme, és arra nem adnak hitelkártyát.

Erre az egyre jó volt a kevés nyugdíja.

nov. 27. 19:57
 13/18 anonim ***** válasza:
81%

Hát, sajnálom, hogy kevés a nyugdíja. Annak örülök, hogy nem rángatták bele adósságcsapdába.

Nekünk is jött levél, hogy a hiányos adatszolgáltatás miatt elutasították a hitelkérelmét. Szerencsémre.

Amúgy ritka nagy görénység a jóhiszemű időseket átverni. 😠

nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Vajon ha magasabb összeget ír rá, mennyire ellenőrzik le, valóban annyi-e a nyugdíja?

Vagy megkapja a kártyát és fizesse, ahogy akarja.

nov. 27. 22:55
 15/18 anonim ***** válasza:
40%
Ez három és fél év alatt nem derült ki?
nov. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%

13-as vagyok.

Ellenőrzik valahogy, mert másik ugyanilyen kérdés alatt olvastam, hogy egy nő munkahelyét megkereste a bank. Jövedelemigazolást kértek.

nov. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
75%

Valószínűleg a pult mögött álló görény a hitelkérelmet benyújtók száma után kap jutalékot, azt már nem nézik, hogy ezek meg is kapják-e. Így neki teljesen mindegy a hitelképesség, az a lényeg, hogy minden hiszékenynek és butának tűnő embert leszólít, mert kap utána jussot.

Egy pro tipp: pénzügyi döntést NEM hozunk bevásárlóközpont/repülőtér/köztér stb. közepén leszólítva. Ha érdekesnek tűnik az ajánlat, kérjük el a tájékoztató anyagot, vigyük haza és ott nyugodt körülmények között olvassuk át alaposan. Ha nem megy az értelmezés, kérjünk meg valakit, aki írástudó. Ha alapos áttanulmányozás után is még jó bulinak tűnik, akkor fel lehet venni a kapcsolatot a céggel és megköteni a szerződést. De egy papírból eszkábált pult mögött mosolygó vigécnél helyben SOHA SEMMIT ne írjunk alá!

nov. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Ezek a "szakemberek" kb. A McDonald'sba sem alkalmas diákmunkások, engem is többször megszólítottak már hihetetlen ajánlatokkal, kuponokkal, és hogy akarok-e ingyen pénzt (!).

Egyszer kezdtem el hallgatni mert épp vártam valakire, mentségére szóljon, hogy valószínűleg ő sem tudta mit ajánlgat éppen, felolvassa a nagybetűs szöveget és itt írjam alá.

nov. 28. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!