Mit tehetek ezügyben?

Figyelt kérdés
Van egy otp junior bankszámlám, 16 voltam, mikor megcsináltattuk, igazából én azóta nem nagyon használtam, két éve küldtek postán új kártyát, mert az előző már lejárt, ez még érvényes. Közben néhány költözésen átestem, és a nagy gond, hogy nincs meg a szerződés, valahol, valamikor elkevertem. A pinkódra emlékszem, a kártya megvan, de sem a számlaszámom, sem a netbank azonosítóm vagy jelszavam nincs sehol, és most, hogy használnom kellene nem tudom. Mit tudnak velem kezdeni, ha bemegyek a bankba?

2019. máj. 21. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a PIN kódot tudod, akkor tudod használni a kártyát, csak aktiválnod kell.

A szerződés az csak a netbankos belépéshez kell.

Ha lesz időd, bemész a bankfiókba és valószínűleg új netbankos szerződést fogtok kötni.

2019. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha bemégy a bankba a bankkártya és a pinkód alapján be fogják tudni azonosítani a számládat. Személyi és lakcímkártya legyen nálad.
2019. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!