Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaphatok így személyikölcsönt?

Kaphatok így személyikölcsönt?

Figyelt kérdés
Személyikölcsönt szerettem volna felvenni. Voltam is bent a bankban azt mondták rendben van minden de mégis elutasítottak. Sosem volt még hitelem, tartozásom és állandó a keresetem. Azt mondták a korom lehet a baj pedig elmúltam 21 és az az alsó korhatár. Most adóstárssal próbálnám meg felvenni a kölcsönt viszont ő tartozás miatt bar listára került. Két éve kifizette a tartozást lehetséges hogy még a listán van? Kaphatok kölcsönt ha esetleg rajta van?
2019. máj. 23. 08:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kevés infó
2019. máj. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1 milliót szerettem volna felvenni. Az ügyintéző azt mondta, hogy rendben talált mindent de mégis elutasítottak. Az okát nem mondták meg ők sem értették mi lehet a baj. Telefonáltak a központba azt mondták menjek be másnap. Bementem de akkor is elutasított a rendszer. Kipróbálták a hitelkártya igénylés is de azt is elutasították. Egyetlen megoldásnak az adóstársat javasolták. Neki volt tartozása bank felé mert nem tudta fizetni a hitelt. Két éve rendezte a teljes tartozását de bar listás lett. Most se tartozás se hitel nincs a nevén. Nem tudom hogy számít-e hogy volt tartozása vagy elfogadják e mint adóstárs
2019. máj. 23. 09:10
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg másik bankban.
2019. máj. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Azt olvastam, hogy ha a tartozást rendezték akkor 1 év után törlődik a listáról.

Hétfőn kell bemennem megint megpróbálni hátha így sikerrel járunk. Másik banknál nem utasítanának el megint? Hiszen itt is azt mondták minden rendben aztán mégse lett belőle semmi

2019. máj. 23. 09:26
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem törlődik a listáról. Aki bárlistára került az 5 évig bárlistán marad. Ha letelt a tartozása, visszafizetett mindent akkor az adósnak (aki bárlistás) kell kérnie, hogy vegyék le a bárlistáról. Ha nem ad be kérvényt erről akkor 5 évig rajta marad a bárlistán. (bár ott a banki dolgozok látni fogják, hogy már nincs tartozása) De amíg rajta van a listán nem lesz jó adóstárs. Amúgy az adóstárs ingyen lekérdezheti, hogy rajta van a bárlistán vagy levették. Ha rajta van, kérje a bankjától, hogy vegyék le.
2019. máj. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg másik bankban.


Mennyi a törlesztő? Mennyi a fizetés?

2019. máj. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
26ezer forint lenne 6 évre. Minimálbért utalanak arra is vagyok bejelentve a többit készpénzben adják így szokott netto 170ezer lenni. Az adóstársamnak is kb ennyi a keresete. Igazából autót szeretnénk venni a pénzből ami meg marad azt a házra költenénk. De ha csak autóvásárlásra vennék fel hitelt akkor azt esetleg kapnék?
2019. máj. 23. 10:53
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A nettó minimálbér 99 ezer körül van. A fiezésed 25 százalékáig terhelheted hitellel. Ezt a banki alkalmazottaknak is tudni kellene. (Amit feketén kapsz, az itt nem számít, hiszen sehol nem jelenik meg). Vagyis a 26 ezres törlesztő a jövedelmedhez képest túl magas. Hosszabb időre vagy kevesebbet vegyetek fel. Amúgy ez a kamat ránézésre elég sok lehet, egy éve vettem fel egymilliót autóra szintén, de csak 4 éves futamidőre és így fizetek 25ezret havonta.
2019. máj. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Minimalberre nem fogsz hitelt kapni
2019. máj. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta az ügyintézőm hogy 50% nem 25%. Minimálbérre pedig lehet kölcsönt kapni ugyanis nem egy embert ismerek aki kapott.

Ezért kérdezem hogy ha kifejezettem autóvásárlásra vennék fel hitelt azt megkaphatnám-e?

2019. máj. 23. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!