Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha olyan szolgáltatást vettem...

Gyuribacsika kérdése:

Ha olyan szolgáltatást vettem igénybe interneten, ahol napi szinten terhelik a bankkártyámat, tehát adott összeget vonnak le róla minden nap és nem tudom lemondani akkor mi a teendő? Új bankkártyát kell igényelnem?

Figyelt kérdés
Badoo társkeresőn vásároltam 1 napos prémium előfizetést, és ahol írja hogy a lemondást meglehet tenni a beállításokban ott egyszerűen nincs az a felület és a leiratkozás gomb, amivel le lehetne mondani. Sokszor néztem frissítettem ki-be jelentkeztem más böngészővel stb. De ez szerintem direkt van így. Mit tegyek ?

2019. jún. 1. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Bankban kell letiltani.
2019. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Magyarul a bankkártyámat letiltatom és újat kérek?
2019. jún. 1. 11:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Kerdezd a Badoo ugyfelszolgalatat.
2019. jún. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Írtam nekik tegnap, de azóta semmi válasz.
2019. jún. 1. 11:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen honlapok sokszor tesznek a törvényre.

Hiába mondható le egy szolgáltatás, akkor is terhelik.


A kártyát tiltasd le, akkor nem tudják többé levonni.


Nem gondolom, hogy a honlap olyan szerződést alkalmaz, ami szerint ők mindenképpen jogosultak x ideig x összegre. Ha mégis, akkor továbbra is követelhetik, akár jogi úton is. De még ha jogosultak is rá, 99,9%, hogy nem fogják. Beérik azzal akit le tudnak húzni.


Jobb esetben egyébként nem is tudják a pontos személyi adataid, tehát nem tudják jogi úton követelni.



Esetleg töröld a regisztrációd és csinálj új profilt, ha valamiért a profilod is korlátozzák.

2019. jún. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]


itt a 6-os pont ami nekem vonatkozó lenne. Csak épp nem működik vagyis nincsen leiratkozás gomb.

2019. jún. 1. 13:20
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Elso vagyok. Szerintem magat a mrgbizast is lehet tiltatni a bankkal.
2019. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet mivel a kártyás ismerik.


Kérdező, a kártyát már letiltattad ugye?

2019. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!