Fundamenta kerdes, ahhoz akinek szemelyes tapasztalata van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Oktober ota fizetett (tehat 10 honapos), meg regi tipusu fundamentam van, 4 eves, havi 20ezres fajta.

Illetve van egy 2,5 eve fizetett, ugyanilyen idotartamra es osszegre kotott masik kotveny is.

Megszorultam nagyon, es nincs is sok lehetosegem ingatlanra felhasznalni, kellene a sajat betett penzem.


Megkapom az osszeset? Vagy levonnak belole?

Mennyit kapok osszesen szerintetek? (kerlek irjatok osszeget, vallalva ezzel, hogy sult hulyenek tunok. Ez az oldal erre valo). Mennyi ido, mire odaadjak?


Legyszi ne linkeljetek google keresest vagy funda GYIK-et, olvastam mindent. Konkret valaszt szeretnek, nagyon nagyon szepen koszonom nektek!


2019. júl. 2. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Megkapod az összeset, a havi 150 forintos számlavezetési díjat vonják le, állami támogatás természetesen nem jár. Meg a számlanyitási díjat sem kapod vissza. Három hónap a kiutalás.
2019. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csak 2 hónap, nem 3 :)
2019. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!