A paypal biztonságos?

Figyelt kérdés

Akarok csináltatni mert paypallal bárhol lehet fizetni interneten, de biztonságos ez?

Ha nem biztonságos webhelyen fizetek (azaz kamu) akkor a paypal nem engedélyezné vagy valami? Teljesen új vagyok ebben a világban köszi a segítségekget!!



2019. júl. 5. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
65 évesként mindent megtaláltam a neten amit tudni kell róla. Hány éves vagy, hogy neked ez nem megy?
2019. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mihago ***** válasza:
Persze hogy biztonságos. A PayPalnak pont az a lényege, hogy nem hagynak átverni. Ha valaki lehúz pénzzel, nyithatsz egy dispute-t, és a PayPal eleve úgy áll hozzá, hogy neki kell bizonyítania, hogy jóhiszeműen járt el. Nem tudnak lehúzni. Illetve le tudnak, csak nem érdemes, mert a PayPal hamar visszaszedi a pénzt, őket meg kitiltja.
2019. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A paypal biztonságos, ahogy az otp -is...

Viszont vannak csalók akik megtalálják a kiskapukat... Én futottam már lyukra vele... Dehát meg kell gondolni mire költesz, ebay es vásárlásból ami nem jött meg, mindenre visszakaptam a pénzt, olyanra is, ami fél év késéssel aztán mégis megjött...

De pl jegyüzér húzott már le sikeresen

2019. júl. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!