Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Eos faktor tehet-e bármit is...

Eos faktor tehet-e bármit is egy 2011 évben 150000Ft os hitelkártya tartozással? 2013 év közepén felmondta az Fhb bank a szerződésemet, mert nem fizettem vissza a felvett összeget.

Figyelt kérdés

Állítólag az eos megvette a követelèst, levelet nem kaptam, csak most egy sima postait,hogy tartozom 530000 Ft-al! Felhívtam őket,hogy az eredeti összeget illetve a bank által kiszámolt büntetést is ki szeretnèm fizetni részletekben.

Nem lehet,csak ha aláírok egy ő általuk írt szerződést,amiben havonta 17000Ft-ot kell fizessek 4èven keresztül.Ez így 800000Ft-ra jön ki?!Kérdeztem őket,hogy ez mièrt ennyi,az volt a válasz,hogy azèrt,mert az alap tartozás mèg mindig kamatozik! Kártyám èvek óta nincs,nem is keresték. Bankból.



2016. jún. 23. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kerestek, csak elköltöztél és "elfelejtetted" bejelenteni a változást. Előfordul. Mit gondoltál, hogy a bank elfelejti, hogy lógsz nekik 150 ezer ft-tal? És igen, a tartozás még mindig kamatozik (ez kb. 22%-os kamatnak felel meg, nagyjából egy standard személyi kölcsön kamata, nem is annyira vészes).
2016. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!