Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior kártya előnyei és...

OTP Junior kártya előnyei és hátrányai?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és munka miatt kellene egy kártya. Nézegettem ezt a Junior kártyát, és úgy gondolom, hogy ezt választanám. Nekem első sorban arra kellene a kártya, hogy a fizetésemet erre utalják (mert készpénzben nem kaphatom meg). másodrészben pedig arra, hogy a fizetésemet levegyem.

Szerintetek mik az előnyei, illetve a hátrányai? Ha esetleg van kedvezőbb alternatíva az melyik lenne?

Kérlek vegyétek figyelembe azt, hogy nem ezzel a kártyával fizetnék mindenhol. A készpénzt jobban kedvelem.



2019. júl. 21. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A fizetést a bankszámládra utalják nem a kàrtyàdra és amúgy én OTPs vagyok. De nem ajánlom, egy hulladèk az egèsz, váltani fogok. Amùgy a junior kàrtya mèg elmegy de èn azèrt vigyàznèk.
2019. júl. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fizetést a BANKSZÁMLÁRA utalják, nem a kártyára.

Lehet bankszámlád kártya nélkül is, csak akkor ahhoz, hogy hozzájuss a pénzedhez, be kell menned a bankfiókba. A kártya csak egy ESZKÖZ, amivel fel tudod venni a bankszámládról a pénzt, de nem a kártyán van a pénzed.


No, a Junior bankszámlánál ingyenes számlavezetés van és az első évben ingyenes bankkárty (a többit nem tudom fejből) - tehát az előnye, hogy olcsó.

Hátránya az, hogy számlanyitáskor automatikusan egy olyan variációba tesznek, ha nem figyelsz oda, hogy levon havi 180 ft körül valamire. Ha számlanyitáskor kifejezetten kéred, hogy a teljesen ingyenes számlavezetésre tegyen, akkor nincs gond. Ennyi.

2019. júl. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Anakin77 válasza:
Amúgy ha 21 éves vagy , akkor elvileg nem is igényelheted. Nem véletlenül junior -gyerek 18 év alattiaknak .De valaki javítson ki ha rosszul tudom.
2020. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Anakin77 válasza:
Elnézést rosszul emlékeztem. 24 év felett nem lehet.
2020. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!