Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Elfelejtettem gépjármű kötelez...

Elfelejtettem gépjármű kötelezőt váltani, ilyenkor már nem tehetem meg ugye?

Figyelt kérdés
Mindig abban voltam ,hogy az adott cég a legolcsóbb. Aztán ma este kalkuláltam egyet és rájöttem , hogy nagyon nem . Nekem január 20.án van a forduló de tudom 30 nappal előtte be kellett volna jelentenem a váltási kötelezettségem. Ilyenkor már nem tudok mit tenni ugye? Jó lenne ha valaki tudna segíteni mert szinte fele annyi egy másik társaságnál. Köszönöm a válaszokat. Szép estét mindenkinek !

2019. dec. 28. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd jövőre
2019. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Maradnod kell, de erdemes adatokat frissiteni ha lehet. Sok biztositonal ha adsz meg par adatot (nyilatkozatok, jogsi szerzes ideje, e-termek atteres ha nem az, km pontositasa stb) akkor adhat kedvezmenyt.
2019. dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2019. dec. 28. 23:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Az üzembentartó beléptetése a gépjármű tulajdonlásba felmondási ok.

De! idő és pénz igényes.

Ha van egyenes ági rokon akiben megbízol akkor nem olyan drága, ha nincs akkor drága.

Amennyiben az árkülönbség több mint 50e lehet elgondolkoznék.

2020. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ezen gondolkodtam én is. Jelen esetben 109e ft/év. Egy másiknál pedig lenne 65e ft/év. Mindegy szerintem hagyom majd jövőre... mindenki a saját hibájából tanul.
2020. jan. 4. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!