Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Milyen ingatlan hitel biztosít...

Milyen ingatlan hitel biztosítást érdemes kötni hitel felvételekor, ha szívbeteg vagyok?

Figyelt kérdés

30 körüli férfi vagyok, szívpanaszokkal. Jó munkahelyem van, nettó 600.000 Ft körül keresek, és jelentős megtakarítással is rendelkezem. Viszont az álomlakáshoz hiányzik még kb. 15.000.000 Ft, de nem szeretnék újabb 4-5 évig gyűjtögetni és várni rá.


Annak fényében, hogy szívpanaszaim vannak, szeretnék egy jó hitel biztosítást.

Be kell számolni az egészségi állapotomról a biztosítás kötésekor, és a hitel felvételekor?

Drágább lesz ennek ismeretében a biztosítás? Mit javasoltok, hogyan járjak el? Eltitkoljam a betegségem?


Az orvosok szerint jók az életkilátásaim, több tíz évig is élhetek, de be is állhat egy hirtelen állapotromlás bármikor, és akkor nem tudok dolgozni.


2020. jan. 2. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Hitelnél tudtommal nincs egészségügyi nyilatkozat. Lakáshitelnél sem, sőt van hogy van benne Családi Életbiztosítás, ahol szintén nincs (max sávos várakozási idő)

Sima kockázati életbiztosításnál nyilván van, de az már manapság nem kell hitelhez.

2020. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Lakáshitelnél" - bocsi, lakásbiztosítást akartam írni.
2020. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem halsz meg két éven belül vagy nem halsz meg szívbetegségben akkor semmi gáz.

nem akarok mordbid lenni.

2020. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!