Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Lakásbiztosítás köthető e...

Lakásbiztosítás köthető e erre a hàzra? Illetve biztositasnal kijon a biztosító megnèzni? Mi a menete a biztosítás kötésnek?

Figyelt kérdés
Örököltem, nem lakok benne. Vàlyog a falazata.100 kmre lakok a háztól.
2020. febr. 5. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Van olyan biztosító ami vegyes falazat vagy vályog esetén helyszínre megy. Regebben ekeg vokt az irodában megadni a falazatot max kalkuláltak olyan összeget rá, hogy lehetőleg ne kösd meg ott.


Most már olcsóbbak etlzekre a biztosítások helyenként de kinis mennek megnézni.

2020. febr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A helyszinen mit vizsgal?
2020. febr. 5. 10:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Nakunk csak kérdezett, szemlezett fényképezett utána elment Az irodába megkötött szerződés tervet meg atmodositittàk és úgy kaptunk új ajánlatot az eredeti helyett.
2020. febr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztosítónként változik, van amelyik szinte mind elutasítja, de kell szemle. Ez jobb esetben körbefotózást jelent és egy szemleadatlap töltését, ha üzletkötőnél csinálod. Rosszabb esetben helyszínre mennek, és nyilván neked is kell akkor.

Túl sok a rom, hogy vakon biztosítsák őket.

2020. febr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

En üzletkötő vagyok, le tudom neked kalkulálni hogy mennyibe kerülne. (ingyen, nem akarok eladni semmit)

De egyébként az előttem szóloknak igaza van, igényes cégnél kockázatfelmérő adatlap is van, és fotózás is.

Írj ha érdekel

2020. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!