Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Allianz életprogram lemondása...

Allianz életprogram lemondása egy hónap után?

Figyelt kérdés
30 ezer forintot fizettem be de rájöttem, így egy hónap után, hogy nekem ez így nem érné meg 10 évig fizetni és le szeretném mondani, milyen következményei lesznek ennek? Nem kapom vissza ezt a berakott pénzt?
2020. szept. 28. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
ha sima Életprogram akkor kb 60%a jár vissza mert 33% a költsége első évben. Ha Bonus akkor 20%-a. De miért nem keresed meg az ügynököd? Ő a kapcsolattartó, gondozó. Megalapozott döntés lehetett ha ilyen a kapcsolat.
2020. szept. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menekülj minden biztosító, pénzügyi közvetítő (hárombetűsek :)).

Nézzél körül a pénzügyi piacon, és próbáld meg saját magad kezelni a megtakarításaidat, hidd el jobban jársz több évtizedes távlatokban.

2020. szept. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Nézzél körül a pénzügyi piacon, és próbáld meg saját magad kezelni a megtakarításaidat"


Igen teljesen reális amit tanácsolsz,mikor az alábbi példa is csodálatosan demonstrálja,hogy mekkora sötétség van pénzügyi szempontból az emberek fejében,majd valószínűleg mindenki saját maga fogja tudni kezelni a megtakarításait.Legtöbb ember szinte kötelességének érzi elkölteni az összes pénzét amit az adott hónapban keresett,szinte remeg,ha marad egy kis pénz a számláján,és azt sem tudja mit mire költ,de persze,majd kezelni fogja a portfólióját :D Ez a valóság sajnos.És szerintem a pénzügyi ismereteknek kellene lenni a legfőbb tantárgynak az iskolákban már egész kicsi kortól.

Talán ez,amit tanácsoltál egy párhuzamos dimenzióban elképzelhető,de jelenleg itt Magyarországon,ebben a valóságban nem.

Szép napot!

2020. okt. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!