Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Allianz Életprogram megéri?

Allianz Életprogram megéri?

Figyelt kérdés
Egyetem után most kezdtem el dolgozni, és az Allianz tanácsadónk, akivel már régóta kapcsolatban vagyunk felvetette a megtakarítással egybekötött életbiztosítást. Legalább 5 évre tervezném. Félek, hogy csak egy újabb ügyfelet akar szerezni, és nem tudom valóban mennyire lenne nyereséges számomra ez a biztosítás, tehát mennyivel járnék jobban ezzel az ajánlattal mintha szimplán kockázati életbiztosítást fizetnék? Mi a véleményetek róla?

2021. febr. 22. 12:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igen, a Bónusz azért is az mert legalább 10 évre köti az ember, 3 év után nincs értelme nézegetni.
2021. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Állampapírba érdemesebb lenne fektetni esetleg?
2021. febr. 22. 20:34
 13/19 anonim ***** válasza:
Most megnéztem a saját portfóliómat, részvénysúlyos. 30% hozama volt 1 év alatt. Az állampapír ennek töredékét hozza, azzal együtt hogy alig van költsége, kezdetije meg semmi.
2021. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Milyen portfólió? Mit jelent az, hogy részvény súlyos? Neked is ez a megtakarítás + életbiztosítás a felállás ?
2021. febr. 22. 20:51
 15/19 anonim ***** válasza:
49%
Persze, hogy egy ügynök azt mondja, van ilyene. Vagy lehet, hogy kötött is magának, annyira hülye.
2021. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem 15/15ös, felesleges trollkodnod, mert ennek nincs értelme ha csak böfögsz ilyeneket. Látom hogy mi a szerződéseim reálértéke és hozama, a többi csak üres duma.


Kérdező: az, hogy kockázatosabb, de nagyobb hozamot termelő alap, részvény hátterű. Ezt pár sorban nehéz elmondani, érdemes olvasgatni vagy leülni valakivel.

2021. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Öt évre biztosan nem éri meg. A neve is erre utal: élet program. Ezt az ügynöknek is tudnia kell. Ha ennek ellenére őt évre megkotne veled, akkor nem a barátod.
2021. febr. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az Allianz életprogramjai ma Magyarországon a legjobb költségszerkezetűek.Ajánlom én is.A kiszámoló blogos link hasznos igen,ma is ugyanez jellemző rá.

Ajánlom még a Mabisz honlapján a TKM mutatókat.Ott hiteles információ van az egyes biztosítók közötti TKM különbségekről.Ott is látszik,hogy az Allianz a legjobb.Mert ugye hosszú távon éppen az a fontos hogy mennyi a költség.5 éves lebontásban 1% TKM különbségből adódóan több százezres nagyságrendben is lehet a végén különbség a megtakarításodban.

2021. febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 kovacsferko01 válasza:
Én nemrég kötöttem Allianz Életprogramot. A számok meggyőztek, hiszen a piacon a legalacsonyabb a költsége, és ugyanolyan hozamokat produkál mint mindegyik hasonló termék amik meg drágábbak. Egy fiatal tapasztalt Allianzos hölgy segített hogy megértsek minden részletet
2021. ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!