Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Melyik biztosítót válasszam?...

Cartago kérdése:

Melyik biztosítót válasszam? Mely szempontok a legfontosabbak a biztosításkötésnél? Milyen az ideális biztosító?

Figyelt kérdés

2022. máj. 9. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Amelyik ugyanazt a szolgáltatást a legolcsóbban nyújtja. Érdemi különbség nincs, ha bármivel megtámadható a kárigény, akkor nem csinálnak lelkiismereti kérdést abból, hogy belekössenek.
2022. máj. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen biztosítás? Kötelezőnél csak az árat kell figyelni, a legolcsóbbat kötni. Casco esetén is elsődleges szempont az ár, bár ott azért vannak plusz szolgáltatások, amiket érdemes figyelni.

Lakás- vagy életbiztosítás esetén meg össze kell hasonlítani, hogy melyik biztosító mit nyújt és mérlegelni, hogy melyik éri meg.

2022. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kotelezonel sem csak az ár számít. volt már olyan, hogy csődöt jelentett a biztosító az alacsony díjak miatt. persze a karosultak szívtak.

Azokat a szempontokat kell nézni, ami neked lényeges. Ezekről keveset árultál el.

2022. máj. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3: Ha becsődöl egy biztosító, akkor a Mabisz rendezi a kárt. Azon kívül kötelező esetén nem tudom, ez miért szempont. A kötelező nem a TE károdat fizeti, hanem az ÁLTALAD OKOZOTT kárt fizeti másnak!

Ergo, ha téged ér kár, akkor a másik fél kötelezője számít. Ha a másik fél "rossz biztosítónál" van, akkor te szívsz.

Ergo: a kötelező esetében csak és kizárólag az ár a döntő. Pont.

2022. máj. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Netrixen és a biztosító.hu-n lehet keresgélni!
2022. máj. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Netrisk, nem Netrix
2022. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 horex ***** válasza:

Kötelezőnél én is az árat néztem, aztán kitünt van asszistencia szolgáltatás. Tehát jármű meghibásodásnál jönnek, megjavitják vagy szervizbe szállitják.

Ingatlan biztositásnál "sakkozni" kell.

2022. máj. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem első sorban találj egy közvetítőt. Aki segít neked eligazodni a lehetőségekről és mondjuk a szerződés után is tudsz hozzá fordulni ha valami baj van.


Én is most kötöttem biztosítást pont így. De legalább tudom, hogy egy embernél vannak az ügyem és ha bàrmi problémám van felhívom és segít mindenbe.


Ha gondolod tudok adni elérhetőséget. Illetve sokan vannak fent a közössègi oldalakon is.

2022. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!