Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » A NAV-os túlfizetést mikor...

A NAV-os túlfizetést mikor utalják át, ha a múlt hónapban igényeltem meg?

Figyelt kérdés
2022. nov. 4. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
30 nap.
2022. nov. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia. Én is kitoltottem az ATVUT17 formanyomtatvanyt Október 24.én. Eddig semmi, sok helyen olvastam késnek a 30.nappal. Megtudhatok,te mikor igényelted pontosan és esetleg megkaptad e már? Nekem utalják nem posta! Válaszodat előre is köszönöm!
2022. nov. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia. Egyik ismerősöm miatt kérdeztem, aki megigényelt 10milliót és 20-at várt vissza, mint egy befektetést, részletekben kapja.
2022. nov. 16. 06:18
 4/6 anonim ***** válasza:

"aki megigényelt 10milliót és 20-at várt vissza, mint egy befektetést, részletekben kapja."


Ilyen a világon nincs. 10 milliót igényelt vissza (mit? ÁFA-t?), és 20 milliót utalnak neki vissza részletekben? Viccelsz?

2022. nov. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Közben kamattal együtt 40 lett.
2022. nov. 18. 08:05
 6/6 anonim ***** válasza:

"Közben kamattal együtt 40 lett."


Micsoda?


A NAV nem egy befektetési szervezet, aki kamatot fizet azért, mert túlfizetésed van náluk.

Te most vagy szórakozol, vagy fogalmad nincs arról, hogy mi zajlik körülötted és kevered a szezont a fazonnal. :)

2022. nov. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!