Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Milyen egészségőr biztosítások...

Milyen egészségőr biztosításokat ajánlotok? Én eddig a Tesco hiper biztosítás és a CIB bank számlához kötődő egészségőr biztosításokat ismerem, de gondolom vannak jobbak is.

Figyelt kérdés
2023. jan. 29. 13:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

A Tesco-s szerintem nem jó, mert abban ha jól látom, akkor nincs szakorvosi ellátás, ami pont a lényege ezeknek. A CIB-es szerintem jó, nekem korábban volt már hasonlóan Union biztosítós hátterű biztosításom. Óriási választék nincs ezeknél és sok helyen nem is lehet egyénileg szerződni csak csoportosan.


Ami pedig jobb, az valószínűleg sokkal drágább is. Pl. pont a medihelp-et néztem, az elég jónak tűnik, de gondolom drága is.

2023. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
A MKB van egy érdekes csoportos de egy ember is köthet csoportot biztosítást legfeljebb egyszemélyes csoport lesz de az inkább táppénz biztosítás.
2023. jan. 29. 14:30
 3/23 anonim ***** válasza:

Egyedül nem tudsz kötni csoportosat, csak ha csatlakozol az MKB-s csoportos biztosításhoz, melynek feltétele, hogy legyen MKB-s egészségpénztári számlád.


Egyébként ránéztem és annak valóban nem rossz a kórházi térítés része.

2023. jan. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
NN Életút vagy valamelyik alapbiztosításuk a kellő kiegészítőkkel.
2023. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:

Generali testőr! Amennyiben 10 évig él a szerződésed és nem történt kárkifizetés akkor a befizetett díjak 20%-át visszakapod!


Hogyha kell segítség írj nyugodtan!

2023. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
A Generali Testőr teljesen más típusú biztosítás, én majdnem beleugarottam pár éve, de szerencsére visszaléptem. Szerintem nagyon nem éri meg.
2023. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:

6/6


Nem értek egyet. A lakásunkat, autónkat mind biztosítjuk, hogyha törtènik vele valami akkor a biztosító fizessen. A saját èletünket meg nem kéne biztosítani???…

2023. febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

#7


Az nem jelenti azt, hogy el kell fogadni mindent amit eléd tesznek.


Van egészségbiztosításom, de ennél sokkal kedvezőbb. Ennél a Testőrnél a futamidő alatt szinte kifizeted azt, amit akkor kapnál ha történik valami. A 20% amit visszakapsz szerinted mennyit fog akkor érni?

2023. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
És mi az a jobb?
2023. febr. 2. 20:13
 10/23 anonim ***** válasza:

Ez, de nem tudom ez egyénileg köthető-e, a munkahelyem biztosítja.


[link]

2023. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!