Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Hogyan biztosíthatom be magam...

Hogyan biztosíthatom be magam online rendeléskor?

Figyelt kérdés
ha pl jófogáson vagy bárhol rendelek egy terméket. tehát az ok hogy előre nem utalok, de feladhat egy db téglát is, én azt kifizetem-átveszem és ugyan ott vagyok. Ugyan ez ha esetleg nem működik. van valami mód ennek a megoldására? személyit lefotóztatni hülyeség lenne ilyen esetre? +screenshotolni a beszélgetést arra az esetre ha törölné magát?
2023. márc. 6. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Személyes átvétel és kipróbálás, mielőtt bármit mgveszel, pláne műszaki cikkeket.
2023. márc. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 krwkco ***** válasza:
71%

"...feladhat egy db téglát is..."

A telefonoddal videóra veheted a csomagkibontást. Egészen a bekapcsolásig. Összefüggően.

"... kifizetem..."

Ha webshporól lenne szó, akkor a legbiztnságosabb a kártyás előrefizetés, az adatokat banki pl. OTP Simple-n keresztül megadva. Akkor eredménytelen vita esetén kérhetsz a kártyatársaságtól chargeback-et. Ha a futárnak fizetsz kártyával, akkor nem.

Hogy a Jófogáson mik a lehetőségek, azt nem tudom. Meg kellene nézni a tájékoztatójukban, hogy vita esetén vállalnak-e valamilyen közvetítői szerepet.

"személyit lefotóztatni hülyeség lenne ilyen esetre?"

Hát ez nem valószínű, hogy működne. Ennél életszerűbb, hogy telefonon beszélsz vele és rögzíted a beszélgetést. Akkor lesz egy telefonszámod is, ami személyhez köthető.

2023. márc. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xp ali ***** válasza:
Ha valami túl olcsó, akkor gyanakodj, vagy menj el és vedd meg személyesen. Vásárolj mondjuk a licitálós oldalon, ott van garancia arra, ha az eladó elfelejtene teljesíteni.
2023. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!