Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Szülőmnek szeretnék életbiztos...

Szülőmnek szeretnék életbiztosítást kötni. Melyik biztosító a legmegbízhatóbb? Online is lehet kötni?

Figyelt kérdés
2022. okt. 8. 08:23
 1/6 Fsms ***** válasza:
28%
Mindegyik megbízható, tud fizetni. A költségekre figyelj mert a kérdés az, hogy melyik adja a legjobb ajánlatot. Nagy eltérések tudnak előfordulni.
2022. okt. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kiszamolon nezd meg, ott eleg jokat intez miklos
2022. okt. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

Mindegyik ugyanolyan megbízható. Biztos lehetsz benne, hogy egyik sem fizet 😅

Gyakorlatilag erre épít mindegyik, félelemben tartani szerencsétlen öregeket és pumpolni őket. A kiszámolóügynök ugyanezt csinálja, csak a programozókat húzkodja. Biztosítás = a kretének adója.

2022. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Általában azok szoktak számlaszám megadásásval kéregetni a facebookon amikor valami baj történik,mint amit látsz a hármas válaszban.De gondolom nem is ez volt a kérdésed,amit megválaszolt.

Online komoly életbiztosítást nem lehet kötni,az ennél sokkal átfogóbb tárgyalást igényel.Keress fel biztosítsi vagy pénzügyi tanácsadót.A nagyobb biztosítók ajánlatait kérd be,és ez alapján dönts.Nekünk az Allianznál van és eddig ha szükség volt rá fizetett is.Nekünk van benne egészségbiztosítás is.

További szép napot!

2022. okt. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én nem ajánlom a sima online kötést. Szerintem egyszerűbb valakivel kötni. Sokkal érthetőbben elmondja a feltételeket, rengeteg időt megspórolsz mert akár online is legtudjátok tárgyalni. Arról nem beszélve, hogy lehet olyan kedvezményeket is tud adni amiről nem is tudsz.


Ez persze csak az én véleményem, én pár hónapja így kötöttem. Generalihoz tudok telefonszámot akivel nekem sikerült megállapodni.

2022. okt. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a Generali piszokdrága a többiekhez képest, többre mész egy életbiztosításra szakosodott társasággal pl NN.

Amúgy az online kötés sem rossz dolog, lehet online videóhívásban konzultálni, majd aztán pl ügyfélkapuval elfogadni a szerződést ha az időben megfelelőbb és kényelmesebb mert nem kell x helyre szaladgálni. Inkább arra kell figyelni, hogy valóban 1-1,5 órát rászánjon az ember hogy átbeszélje a feltételeket és átgondolják a lehetséges kimenetelt, nem a csatornán múlik szerintem a minőség.

2023. máj. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!