Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mennyi matematikai esélyem...

Mennyi matematikai esélyem van 1 db OTP 20.000 Ft-os gépkocsinyeremény-betéttel autót nyerni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 16. 06:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván, mikor 1 millió € volt a profitja az OTP-nek, akkor azzal szórakoznak, hogy 5 milliós autókat bundáznak át a családnak.


Hiszne mi másra vágyna az OTP tulajdonosi köre, mint arra, hogy 1.0-ás Toyota Aygokkal járhassanak végre.

2023. ápr. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ott a pont!
2023. ápr. 24. 08:00
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem van bent 2 millióm, de eddig nem kaptam autót január óta, mondjuk jobb helyet nem találtam ennek a pénznek, igy nekem ,,megéri", hiszen ha ott csücsül a számlán és latom az egyenlegemen, akkor sokkal ,,bátrabban" költekeznék, azt pedig nem szeretném, úgyhogy ezt én inkább egyfajta virtuális malacperselyként fogom fel, amit ugye csak akkor éri meg ,,feltörni", ha tényleg szükségem van erre a pénzre ebben az esetben oda az esély arra, hogy nyerjek, igy az ember kétszer is átgondolja, hogy tényleg ki vegye-e a pénzt, szerintem, aki pénzt akar spórolni, annak ez egy jó lehetőség
2023. ápr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#11

Valóban nem a szorosan vett családnak, de végre adnak egy kis karácsonyi ajándékot a takarítónőnek, az asszony fodrászának, a kertésznek, a soförnek, a kölyök tanárjának aki jó jegyeket ad, a felvételiztetőnek, aki az egyébként síkhülye gyereket felveszi a gimibe/egyetemre, stb., stb., stb.

2023. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!