Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » 1 millió UL biztosítási...

1 millió UL biztosítási szerződés van Magyarországon, ki köt egyáltalán magától ilyet?

Figyelt kérdés

Én lehültem ezen a számon. Minden 10. magyar embernek van ul-biztosítása? Van olyan ember aki magától odamegy egy szolgáltatóhoz, hogy ő ul-élet/nyugdíjbiztosítást akar kötni?


Vagy a rosszhírű három betűs német cég értékesítőcég ügynökei ennyire csúcsra tudták járatni ezt a bizniszt?


2023. júl. 27. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Van ahol pl a bankok kötelező teszik hitelek mellé(pl. Lakáshitel mellé). :)


Biztosítónál dolgozom és igen van egy pár ezer Ul szerződés. Nem a három betűs céggel dolgozunk.


Sokan úgy vannak vele hogy befektetés mint a tőzsde és az jó. Mint az amcsi filmekben. :D ők tudják meghatározni, hogy miben legyen a pénze.


Talán az "tetszik" az embernek még, hogy akárkit megtudnak jelölni kedvezményezettnek , akar időtartam után is. Pl. Egy válás esetén ez jól jöhet, vagy aki nem családtag(barát vagy akárki)


Nyugdíj érthető,hiszen sokan úgy gondolják, hogy X év múlva nem lesz állami nyugdíj. Próbálnak alternatív megoldásokat találni a későbbi idős korukra. Nem feltétlen tud 70éves korában dolgozni , főleg ha fizikai munkát végzett. Itt meg azért az ügyfelek megkapják adójóváírást is. Én szerintem ezt nagyon fiatalon nem tartom jó ötletnek a nyugdíj biztosítást.


(Nem vagyok sem tanácsadó, sem értékesítő)

2023. júl. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akár időtartam alatt is*


Előző voltam

2023. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hm, világos, ennek így van értelme.

De szerintem sokan úgy kötnek ilyet, hogy nem is értek pontosan a szolgáltatás részleteit.

2023. júl. 27. 17:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki ilyet köt az vélhetően egy államkötvényt sem ért nagyon, nem hogy a UL biztosítást…
2023. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
magától nem, ezeket 99%ban ügynökök sózzák rájuk, amúgy nem minden tizediknek, soknak van 2-3, de láttam akinek 4 élő is volt! (persze kis díjjal, hogy minél több kezdeti költség legyen). 5 évig voltam én is ügynök, onnan tudom.
2023. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk a cég ad béren felüli juttatásként
2023. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!