Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon meg tudom...

Magyarországon meg tudom nézni elektronikus úton valahol az eddigi betöltött munkáimat, vagy csak úgy, ha az aláírt, papír alapú, nyomtatott szerződéseket keresem elő?

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Amit meg tudsz nezni peldaul az a biztositasi jogviszony, ott latod hogy mettol meddig melyik ceg fizetett utanad.
2021. máj. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ügyfélkapun.
2021. máj. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ügyfélkapunk kerestem eddig is. Azon belül hol?
2021. máj. 31. 00:03
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

"ott latod hogy mettol meddig melyik ceg fizetett utanad."


Azt nem látja.


Azt látja, hogy melyik cég/kifizető jelentette be a biztosítási jogviszonyát. Tehát mettől meddig volt valahol biztosított.


Ügyfélkapun keresztül a TAJ nyilvántartásokkal összefüggő szolgáltatásokat kell keresni.

"Biztosítási jogviszony lekérdezése - A munkáltató által feltöltött foglalkoztatotti adatok lekérdezése."


[link]

2021. máj. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha arra vagy kíváncsi eddig mennyi nyugdíjat fizettek eddig utánad, azt meg a nyugdíj folyósítónál tudod kikérni
2021. máj. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

EBEV - szolgáltatások - biztosítotti/foglalkoztatotti bejelentések lekérdezése - munkavállaló/foglalkoztatott lekérdezése - új lekérdezés

Itt a foglalkoztatás típusánál kiválasztod a biztosítotti bejelentéseket, megadod az időszakot amire kíváncsi vagy és elindítod a lekérdezést.

A táblázatban benne lesz (többek között), hogy kinél voltál bejelentve, mettől meddig, milyen FEOR kóddal, heti hány órában.

2021. máj. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hozzászólásokat! Megtaláltam, amit kerestem.
2021. máj. 31. 10:49
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Végülis hol sikerült megtalálnod?
2021. jún. 1. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!