Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Készülékbiztosítást hogy...

Készülékbiztosítást hogy lehet lemondani? (Mert nem engedi a biztosító).

Figyelt kérdés

Vettem egy okos telefont és sajnos rábeszéltek a biztosítására.


Már amikor kötöttük a szerződést is jelezték, bármikor visszamondhatom a biztosítást.


1 hónap se telt el már visszamentem a Media Marktba, hogy megszüntessem ezt a drága biztosítást ami havi szinten vonja le az összeget a bankszámlámról.

Azt mondták meg is csinálták, úgy gondoltam sikerült mert előttem végezték a műveletet a telefonomon.


Ehhez képest ismét levonták az összeget a bankszámlámról.


Pedig azt mondták, hogy ha a szerződéskötés dátuma előtt egy nappal is megszüntetem a biztosítást akkor a következő havit már nem vonják le. Azaz ha 16-án indult a biztosítás és 15-én ezt megszüntetem akkor a következő havit már nem vonják le.


És mégis levonták...


Mi a probléma szerintetek? Hogy tudom lemondani most már fixen ezt a felesleges biztosítást?


Ez a Media Markt saját céges biztosítása... Már bánom, hogy a telefont is ott vettem.


Válaszaitokat, segítségeteket előre is köszönöm szépen.



dec. 16. 16:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!